بروزرسانی جدیدی برای بازی Playerunknown’s Battlegrounds در راه است

توسط سهیل حسینی در ۶ تیر ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

تغییرات کامل بروزرسان بازی Playerunknown’s Battlegrounds هفته بعد منتشر خواهد شد، اما توسعه‌دهنده در بلاگ خود درمورد سیستم لوت (غارت کردن) توضیحاتی ارائه داده است. به‌نظر می‌رسد تغییرات در زمینه غارت جزو اولین چیزهایی باشد که انجام می‌پذیرد و با توجه به این‌که بازی به‌صورت دسترسی اولیه عرضه شده، در نظر داشته باشید خیلی چیزها در آینده احتمالا باز هم تغییر خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید

توسعه‌دهنده در بیانیه‌ای نیز این‌گونه توضیح داد:

با توجه به ‌این‌که این تغییرات صرفا مربوط به رفع اشکال نیست، ما هم‌چنین امیدواریم که بتوانیم با توجه به نظراتی که دریافت کرده‌ایم، سیستم غارت را بهبود ببخشیم. چنین پیشرفت‌ها و اصلاحات به‌صورت منظم و بنیادی همراه با تحلیل آن‌ها از بازخوردهای طرفداران صورت می‌گیرد و آن را برای بهبود بازی به‌کار می‌بریم.

در این برزورسانی، سلاح‌های جدیدی نیز قرار است به بازی اضافه شوند. از جمله این اسلحه‌های می‌توان به Groza و P18C 9mm pistol است. هم‌چنین دیگر خبری از VSS در بسته‌های پشتیبانی (care packages) وجود ندارد، بلکه فقط در گوشه و کنار نقشه بازی می‌توان آن‌ها را یافت. به‌طور کلی گزینه‌های مختلفی به اسلحه‌های اضافه شده است که شامل صدا خفه‌کن مخصوص و دوربین که در Care Packageها قطعا آن‌ها را خواهید یافت.

بازی Playerunknown’s Battlegrounds هم‌چنان به محبوبیت خود ادامه می‌دهد و تا به امروز، این عنوان سومین بازی محبوب در استیم، بعد از عناوینی چون «کانتر استرایک» (Counter Strike: Global Offensive) و «دوتا ۲» (DOTA 2) از نظر بیشترین میزان بازیکن در طول روز است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: