فیلم Spider-Man: Homecoming 2 آغاز فاز چهارم MCU خواهد بود

توسط ماهان تیرداد در ۶ تیر ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

به نظر می‌رسد که مارول حساب ویژه‌ای روی «مرد عنکبوتی» (Spiderman) باز کرده است؛ نه تنها روی خود این شخصیت مانور بسیار داده می‌شود بلکه رئیس MCU (دنیای سینمایی مارول) طی مصاحبه‌ای گفته است که فیلم Spider-Man: Homecoming 2 آغاز فاز چهارم MCU خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

جناب آقای «کوین فیج» (Kevin Feige) رئیس فعلی MCU (بخش دنیای سینمایی مارول) طی مصاحبه‌ای با io9 چنین گفت:

اتفاقات زیادی در قسمت‌های سوم و چهارم فیلم Avengers رخ می‌دهند و همانطور که می‌توانید تصور کنید، تأثیرات زیادی نیز بر دنیای سینمایی مارول دارند. این قضیه باعث شد که ما به این نتیجه برسیم که چه کسی می‌تواند برای بردن مخاطب به تجسم بعدی از MCU که بنا شده بر روشی واقعگرایانه است، بهتر از پیتر پارکر باشد؟

پس با انتشار آن دو ماه پس از Untitled Avengers، این اتفاقی است که برای فیلم بعدی Spider-Man خواهد افتاد.

البته فیلم بعدی Spider-Man هنوز به نام Homecoming 2 نام‌گذاری نشده است و ما نیز این نام را صرفا از آن جهت به کار برده‌ایم که قرار است این فیلم دنباله‌ای بر Homecoming باشد. حال اگر این صحبت‌ها باعث سردرگمی شما شده‌اند بگذارید توضیحی مختصر و مفید درباره‌ی این سخنان و اطلاعات به شما بدهیم:

از آن‌جایی که MCU (دنیای سینمایی مارول) تعداد زیادی فیلم دارد و خواهد داشت، مارول و دیزنی فیلم‌های خود را به نوعی دسته‌بندی کردند که آن را «فاز» نامیدند. هر فاز  شامل فضای داستانی فراگیر و زمانبندی خاص خود است؛ بدین معنا که اتفاقات داستانی فیلم‌هایی در یک فاز قرار دارند و قاعدتا فواصل زمانی انتشار آن‌ها زیاد نیست، به یکدیگر مرتبط و بر یکدیگر موثر هستند. فاز اول شامل معرفی قهرمان‌ها بود که با قالب The Avengers به اوج خود رسید. در فاز دوم جزئیات بیشتری آشکار شدند و آشنایی بیشتری با MCU برای مخاطب حاصل شد که این فاز نیز در قالب Avengers: Age of Ultron به اوج خود رسید. و اما فاز سوم که در حال حاضر در آن به سر می‌بریم، ماجرای قهرمانان را به طور فردی و قبل از اتحاد برای شکست شخصیت منفی به نام «ثانوس» (Thanos) در Avengers: Infinity War، روایت می‌کند.

بیشتر دنیا هنوز Spider-Man: Homecoming را تماشا نکرده‌اند اما از تریلرها می‌شد دریافت که فضای فیلم نزدیکی تنگاتنگی با اتفاقات Captain America: Civil War خواهد داشت. در ضمن به نظر می‌رسد که این موضوع برای Homecoming 2 (یا هر چیز دیگر که نهایتا عنوان آن باشد)، صادق است و رابطه‌ی آن با Infinity war و Avengers 4 نیز به همین صورت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: