تماشا کنید: تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی بعدی Final Fantasy XV مشخص شد

توسط ماهان تیرداد در ۶ تیر ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

بعد از تازه‌ترین بسته‌ی الحاقی بازی Final Fantasy XV به نام episode prompto، حال تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی بعدی این عنوان، طی یک تریلر مشخص شده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این بسته‌ی الحاقی شخصیت محور، episode ignis نام دارد. در تریلر منتشر شده برای این بسته علاوه بر تاریخ انتشار تقریبی آن، صحنه‌ای مربوط به بعد از جدایی Ignis از بقیه افراد گروه وجود دارد. تاریخ انتشار برای آذر ماه سال جاری مقرر شده است.

همان‌طور که ممکن است افرادی که تا اواسط بازی پیش رفته‌اند به خاطر داشته باشند، نقطه‌ای در داستان وجود دارد که شخصیت Noctis از گروه جدا می‌شود و این درحالی است که فاجعه‌ای شهری که بقیه افراد گروه در آن هستند را تهدید می‌کند. همزمان با رویارویی Noctis تحت هدایت بازی کننده با منشأ این فاجعه، Ignis و Gladiolus و Prompto در حال مبارزه با گروه دیگری از دشمن‌ها هستند. بعد از رفع خطری که شهر را تهدید می‌کرد همه چیز با جمع شدن دوباره‌ی افراد گروه در کنار هم، رو به راه به نظر می‌رسد؛ اما ناگهان مشخص می‌شود که اتفاقی مهم رخ می‌دهد و باعث تنش برای گروه در بیشتر نیمه‌ی دوم بازی می‌شود.

درست مثل دو بسته‌ی الحاقی episode gladiolus و episode prompto، این بسته‌ی الحاقی تازه تاریخ خورده نیز، قرار است اتفاقاتی که هنگام تنهایی ignis و بعد از جدا شدن او از گروه رخ می‌دهند را روایت کند. چیزی زیادی از تریلر منتشر شده دستگیرمان نشده است اما در همین حد نشان داده شد که ignis توسط عده‌ای سرباز و فردی که مسبب مخمصه‌های او در آینده، گرفتار شده است. برای فهمیدن ادامه‌ی ماجرا باید تا انتشار این دنباله در قالب یک بسته‌ی الحاقی صبر کنیم.

در پایان از شما عزیزان دعوت می‌کنیم که این تریلر را تماشا کنید:

نظرات خود را پیرامون این بخش با ما در میان بگذارید!
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: