وقتی گزارش خرابی بازی Overwatch انتظارها را برای آمدن شخصیت Doomfist می‌افزاید

توسط سید طاها کسائی در ۶ تیر ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

بازیکنان بازی Overwatch تقریبا همه جای این بازی را به دنبال یکی از شخصیت‌های محبوب آن، با نام «دووم فیست» (Doomfist) می‌گردند؛ به امید آن که شاید بتوانند در قالب وی به بازی بپردازند. ظاهرا، یک خطای جدید در بازی نوید از حضور احتمالی او در بروزرسانی آینده این بازی می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر، با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش رددیت، بازیکنان حاضر در محل آزمایش عمومی (Public Test Realm) این بازی، مکانی که بلیزارد به بازیکنان اجازه می‌دهد بروزرسانی‌های آینده‌ی بازی Overwatch را امتحان کنند، با خطایی مواجه شدند که به این شکل بود: «۱.۱۳.۰.۰ Doomfist «/ Summer Games تا اینکه در آخرین به‌روزرسانی ارائه شده، این پیام را پاک کرد و از آن تنها عدد ۱.۱۳.۰.۰ باقی ماند. این به روزرسانی برای افزایش ثبات و تعادل بازی طراحی شده بود.

با این حال، دور از انتظار هم نیست که بلیزارد تنها برای شوخی با بازیکنانی که تمام بازی را برای کسب اطلاعات پیرامون شخصیت‌ها می‌کاوند، این عنوان را در جایی که پیدا کردنش سخت است پنهان کرده باشد. از طرف دیگر، حتی شوخی‌های استودیوی سازنده نیز ممکن است بذری از واقعیت در خود داشته باشد. جریان پاک کردن سریع این عنوان هم احتمال اینکه به راستی این یک راز بوده باشد را افزایش می‌دهد.

اگر با افسانه‌ی دووم فیست آشنا نیستید، این می‌تواند یک توضیح تمام عیار باشد: نام او در مکان‌های متعددی از دنیای اورواچ دیده شده است که به خودی خود قدرت او را – بسته به اینکه از چه کسی بپرسید، به عنوان قهرمان یا شیطان-  نمایان می‌کند. همچنین «تِری کرو» (Terry Crew) علاقه بسیاری به صداگذاری روی این شخصیت دارد. آخرین شخصیتی که پیش از او وارد بازی شد «اوریسا» (Orisa) بود که بازی Overwatch از اسفند ماه میزبانی او را بر عهده دارد. همین‌طور به ترتیب در آبان و خرداد ماه دو شخصیت «سامبرا» و «آنا» به بازی پیوستند.

اگر بلیزارد قصد داشته باشد فاصله سه-چهار ماهه بین ارائه قهرمانان جدیدش را حفظ کند، جایی در تیر یا مرداد ماه باید نوبت عرضه «دووم فیست» باشد که البته از جایی که بلیزارد قولی در این رابطه نداده است، برای این مهم هیچ تضمینی نیست. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا این بار نوبت این شخصیت پرطرفدار است یا بلیزارد بازهم قصد دارد حضور او را به تاخیر بیندازد؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید