سونی تایید کرد که سازنده‌ی Infamous بازی جدیدی در دست ساخت دارد

توسط مسعود محمودپور در ۵ تیر ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

Sucker Punch توسعه‌دهنده‌ی بازی Infamous اعلام کرده است که بازی جدیدی در حال ساخت است. با این وجود ما هنوز چیز زیادی از آن نمی‌دانیم. در نمایشگاه E3 2017 خبری از این بازی نشد. همین موضوع باعث شد تا بسیاری درباره‌ی وضعیت ساخت این بازی کنجکاو شوند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«شوهی یوشیدا»‌ (Shuhei Yoshida)، رئیس استودیوی PlayStation Worldwide در E3 به Gamespot گفت که او بارها و بارها بازی را انجام داده است. او خود را از دادن توضیحات بیش‌تر منع کرد و احتمالا رونمایی کلی در یک مراسم جداگانه انجام خواهد شد.

من بارها و بارها این بازی را انجام داده‌ام و هر بار که بازی کرده‌ام … فکر می‌کنم نباید بیش از این توضیح دهم. این یک بازی است نه فیلم. فعلا این بازی خیلی کوتاه است.

در دسامبر ۲۰۱۵ «اسکات رود» (Scott Rohde) اعلام کرد که بازی ساخته شده توسط Sucker Punch به‌صورت داخلی قابل اجرا است و او نسخه‌ی زودهنگام از بازی را با یوشیدا انجام داده است. او گفت قسمتی از بازی که او انجام داده جذاب بود اما به این نکته هم اشاره کرد که ممکن است شرایط در حین ساخت بازی عوض شوند.

Sucker Punch که زیر مجموعه‌ای از سونی است، آخرین بازی خود به نام Infamous: First Light را در شهریور ۲۰۱۴ عرضه کرد. سونی همچنان معتقد است که Infamous آینده دار است؛ هرچند برخی به Sucker Punch پیشنهاد کرده‌اند که سراع ساخت یک ip جدید برود.

یوشیدا در ابتدای ماه اعلام کرده بود که سونی مراسمی را برای معرفی بازی‌هایی که در E3 معرفی نشدند در نظر دارد،  احتمالا منظور همان PlayStation Experience 2017 است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: