اردیبهشت و بازی‌هایی که در این ماه منتشر می‌شوند - Prey | دنیای بازی - dbazi.com

کوتاه‌ترین زمان ممکن برای به پایان رساندن بازی Prey تنها در ۷ دقیقه!

توسط ماهان تیرداد در ۵ تیر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

بنده شخصا از این کارهای برخی دوستان گیمر متحیرم! اما به هر صورت شخصی موفق به اتمام بازی Prey تنها در ۷ دقیقه شد. به‌تازگی ویدئویی توسط Seeker TV ثبت شده که نشان ‌می‌دهد بازی Prey تنها در ۷ دقیقه به اتمام رسیده است، که این خود رکوردی تازه برای اتمام بازی در زودترین زمان ممکن برای عنوان تیراندزی و علمی-تخیلی استودیو بازی‌سازی «آرکین» یعنی Prey است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا یکی از رفقای گیمر رکورد شکن، با انتشار ویدئویی، موفقیت خود در اتمام بازی Prey تنها در ۷ دقیقه را به ثبت رساند. اگر بخواهیم دقیق‌تر از رکورد این شخص یاد کنیم، باید گفت که او این بازی را در ۶ دقیقه و ۵۹ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه تمام کرد. این کوتاه‌ترین زمان ثبت شده برای اتمام این عنوان تا کنون است، که Prey را به یکی از کوتاه‌ترین بازی‌های تیراندازی ماجرایی علمی تخیلی بدل می‌کند.

این شخص، رکورد دیگری برای بازی‌های دیگر در دست ندارد و ظاهرا Prey اولین بازی اوست که با بیشترین سرعت ممکن به اتمام می‌رساند. نکته‌ی قابل ذکر در ویدئویی که از این روند رکورد زدن منتشر شده است، استفاده‌ی بسیار مفید و موثر بازی کننده از اسلحه‌ی The GLOO gun است.

بعد از آن‌که ما دریافتیم تمام کردن Prey برای یک گیمر معمولی تقریبا ۱۲ ساعت طول می‌کشد، عزیزان رکورد شکن با عزمی غیر قابل توصیف٬ این یافته‌ی ما را با اتمام بازی در ۲۰ دقیقه، به خاک و خون کشیدند! من شخصا فکر می‌کنم سازندگان بازی نیز انتظار این رکورد را نداشتند. حال که شخصی توانسته است بازی را حتی اندکی زیر ۷ دقیقه به اتمام برساند دیگر تصور شکسته شدن این رکورد، برای هر شخصی مشکل است، اما باید گفت که ناممکن نیست!

درحالی‌که زمان زیادی از عرضه‌ی این بازی نمی‌گذرد، شاهد ثبت رکوردی این چنین برای آن هستیم. قطعا رمز و راز‌های زیادی در محیط جذاب بازی وجود دارند اما با کوشش گیمرهایی این چنین، ماه خیلی هم پشت ابر نخواهد ماند و احتمالا راز‌ها و نکات مخفی Prey به زودی آشکار خواهند شد. نظرات خود پیرامون این خبر را با ما در میان بگذارید!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: