محتویات نسخه ویژه بازی Fury برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌هایی شخصی معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۳ تیر ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

امروز، بازی Fury در قالب نسخه فیزیکی برای پلی استیشن ۴ به همراه موسیقی متن بازی منتشر شد، و و به‌دنبال آن، نسخه فیزیکی برای نسخه رایانه‌هایی شخصی نیز در هفته بعد منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سازنده فرانسوی این عنوان، یعنی «گیم بیگرز» از نسخه فیزیکی و ویژه بازی سریع و شمشیربازی خود رونمایی کرد که امروز قرار است برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. لازم به ذکر است، نسخه محدود بازی به تعداد ۵ هزار کپی تولید شده و در سراسر جهان عرضه می‌شود.

نام این نسخه  Furi – Definitive Edition  که مخصوص نسخه پلی استیشن ۴ خواهد بود و علاوه بر داشتن بازی اصلی، شامل یک کد برای دریافت موسیقی متن بازی به همراه بسته‌الحاقی Fight DLC می‌شود. قیمت این نسخه ۳۰ دلار است و هم‌چنین نسخه دیجیتال و معمولی آن ۲۰ دلار قیمت دارد.

هم‌چنین هفته آینده برای رایانه‌های شخصی نسخه IndieBox edition خواهد آمد و قیمتی معادل ۳۰ دلار خواهد داشت. محتویات این نسخه شامل، نسخه Definitive Edition از بازی Fury به همراه دیسک بلوری، موسیقی متن، کتاب‌چه راهنمای ۲۴ صفحه‌ای، برچسب و یک کد برای دریافت بسته‌الحاقی بر روی استیم قابل فعال‌سازی است.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Fury برای هر سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: