ماه بعد منتظر اضافه شدن شخصیت Sub-Zero در بازی Injustice 2 باشید

توسط سهیل حسینی در ۳ تیر ۱۳۹۶ , ۱۳:۳۰

شخصیت بعدی که در قالب بسته‌الحاقی برای بازی Injustice 2 ارائه خواهد شد، «ساب‌زیرو» (Sub-Zero) خواهد بود. این شخصیت در بازی «مورتال کامبت» (Mortal Kombat) حضور داشته و حالا قصد دارد در اوایل ماه بعد به عنوان بسته‌الحاقی برای Injustice 2 منتشر شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کارگردان خلاق بازی Injustice 2 یعنی «اِد بون» با پیامی در توئیتر، خبر از آمدن شخصیت «ساب‌زیرو» در تاریخ سه شنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۶ داد. ساب‌زیرو برای اولین بار در اردیبهشت ماه و در کنار دو شخصیت «رِدهوود» (Red Hood) و «استارفایر» (Starfire) معرفی شد. بسته‌الحاقی رِدهوود در ماه جاری با قیمت ۶ دلار عرضه شد، هم‌چنین هر سه شخصیت در قالب یک بسته‌الحاقی با نام Fighter Pack 1 DLC با قیمت ۲۰ دلار به فروش می‌رسد. کسانی که نسخه‌های ویژه بازی Injustice 2 را مانند نسخه دیلاکس یا التیمیت خریداری کرده باشند، این سه شخصیت به صورت رایگان برایشان اضافه خواهد شد.

در طول همایش E3 2017 نیز، توانستیم اولین نگاه را به شخصیت ساب‌زیرو در بازی Injustice 2 داشته باشیم. اگر با ویژگی این شخصیت آشنا باشید، قطعا می‌دانید او با توانایی خود می‌تواند حریف را منجمد کند، سلاح‌هایی از جنس یخ بسازد و به‌طور کلی چیزهایی که مختص به این شخصیت می‌شود.

توسعه‌دهنده این عنوان یعنی استودیو NetherRealm، هنوز دقیقا اعلام نکرده که دیگر شخصیت موردانظار، یعنی «استارفایر» کی منتشر خواهد شد. با توجه به برنامه ریزی انتشار بسته Fighter Pack 1، احتمالا او (استارفایر) را می‌توانید در مرداد ماه ملاقات کنید. لازم به ذکر است، در مجموع قرار است حداقل ۹ شخصیت برای بازی Injustice 2 اضافه شود، از جمله همین ۳ شخصیت، به عنوان بسته‌الحاقی برای عنوان مذکور منتشر خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: