بروزرسانی بزرگی برای بازی Vikings – Wolves of Midgard در راه است

توسط سهیل حسینی در ۲ تیر ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

شرکت «کالیپسو مدیا» و «گیمزفارم» اعلام کردند، عنوان خشن، اکشن و نقش‌آفرینی Vikings – Wolves of Midgard قرار است به‌زودی بروزرسانی رایگانی روی همه پلتفرم‌های موجود دریافت کند. از جمله ویژگی‌های مهم این برزورسانی، اضافه شدن همکاری مشارکتی یا همان کو-آپ است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در این برزورسانی که قرار است امروز در دسترس کاربران قرار بگیرد، کاربران می‌توانند همراه با دوستان خود بازی Vikings – Wolves of Midgard را روی پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در کنار هم تجربه کنند. با این‌حال، همه ماجرا به این قسمت ختم نمی‌شود! به علاوه اضافه شدن حالت کو-آپ، تغییرات دیگری در بازی Vikings – Wolves of Midgard وجود دارد که می‌توان به اضافه شدن حالت New Game + است و به بازی‌کنان اجازه خواهد داد تا با تمام توانایی‌هایی از پیش دریافت شده در دور اول، دوباره وارد این قسمت شده و چالش سخت‌تری را تجربه کنند.

هم‌چنین در بروزرسانی جدید می‌توانید به همه شخصیت‌ها دسترسی داشته باشیم و قادر خواهید بود توانایی‌های خود را دوستانتان در بخش آنلاین به اشتراک بگذارید. در ادامه این برزورسانی بزرگ، تغییرات در طلسم‌ها، افکت‌های جدید برای آیتم‌های کمیاب، مبارزه با رئیس‌های بازی و اضافه شدن ویژگی‌هایی کلی نظیر عملکرد و ثبات در بازی را می‌توان اشاره کرد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Vikings – Wolves of Midgard برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هم‌اکنون در دسترس است، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت رسمی کالیپسو مدیا مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: