بازی Team Fortress 2

به‌روزرسان بزرگی برای بازی Team Fortress 2 منتشر خواهد شد

توسط فرشاد زمانی در ۲ تیر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

شرکت ولو در حالی همچنان به پشتیبانی خود از بازی Team Fortress 2 ادامه می‌‌دهد که ده سال از زمان انتشار آن می‌گذرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به‌روزرسان اصلی و بزرگی که در آینده برای بازی Team Fortress 2 منتشر خواهد شد شامل ایجاد پایداری‌هایی در این بازی خواهد شد. گرچه هنوز اطلاعات کاملی در مورد تغییرات این به‌روزرسانی در دسترس ما قرار نگرفته است اما برخی نکات توسط شرکت ولو مورد اشاره قرار گرفته‌اند. کلاس Scout در این تغییرات مورد توجه بیشتری نسبت به Demoman قرار گرفته است. تغییرات این بازی برروی ارتباطات و مباحث آنلاین، ایمیل‌ها، اطلاعات زمان بازی و صحبت با بازیکنانی با هر سطح و مهارت اثراتی خواهد داشت.

در کنار جزئیات گفته شده، Bonk Atomic Punch که منجر به آسیب‌رسانی به شما می‌شد (و مانع حملات شما خواهد شد.)، اکنون با کاهش زمانی مواجه خواهد بود که منجر به تقویت عملکرد شما خواهد شد.

در ارتباط با The Sandman نیز با تغییراتی مواجه خواهیم بود. این شخصیت همچنین یک دشمن آرام شناخته شده و توپ‌های آن به‌دلیل سرعت کم قابلیت طی کردن مسافت زیادی را ندارند اما در صورت اصابت با آسیب‌رسانی بالایی همراه خواهند بود.

تغییر دیگر Scout مربوط به The Atomizer می‌شود که به شما اجازه خواهد داد تا اقدام به پرش‌های تریپل نمایید.

Spy نیز با تغییرات قابل توجهی همراه خواهد بود. The Dead Ringer که برای جعل مرگ مورد استفاده قرار می‌گرفت، اکنون قابلیت برخورد در صورت تکرار پشت سر هم را خواهد داشت. شرکت ولو در این رابطه اعلام کرد که ضمن باقی ماندن تاثیر گذاری این قابلیت،تغییرات آن منجر به کاهش جذابیت بازی نخواهد شد و به قابل پیش‌بینی کردن آن کمک خواهد کرد.

The Eternal Reward نیز از پایه تحت بررسی قرار گرفته است و دیگر مانع تغییر قیافه شما نخواهد شد اما قابلیت نمایان سازی شما با سرعت بیشتری امکان‌پذیر خواهد بود.

جهت مشاهده لیست منتشر شده برای به‌روزرسان این بازی به سایت آن مراجعه کنید. هنوز اعلام نشده است که این به‌روزرسانی در چه زمانی در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: