بازی Uncharted: The Last Legacy احتمالاً پایان این سری نخواهد بود

توسط سورنا رضایی در ۱ تیر ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

این‌طور که به نظر می‌رسد، بازی Uncharted: The Last Legacy پایان سری محبوب Uncharted نخواهد بود و این احتمال نیز وجود دارد که نسخه‌های بعدی این سری بدون حضور شخصیت «ناتان دریک» ساخته شوند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بدون هیچ گونه شک و شُبه‌ای بازی Uncharted 4 را باید پایانی بر ماجراجویی‌های شخصیت ناتان دریک دانست. همچنین انتظار می‌رفت تا بازی Uncharted: The Last Legacy  که روی دو شخصیت «کلویی» و «نَدین» تمرکز دارد، پایانی بر این سری بازی‌ها باشد.

در چنین شرایطی، آقای «شان اسکایگ» (Shaun Escayg)، کارگردان و نویسنده‌ی بازی، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وبسایت یوروگیمر اذعان کرد که سری بازی‌های Uncharted پس از پایان ماجرای کلویی همچنان ادامه خواهد داشت. او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این سری بدون حضور دریک ادامه خواهد داشت یا خیر گفت:

نمی‌توان این ماجراجویی را پایانی بر این سری دانست، زیرا دنیای بازی بسیار گسترده بوده و شخصیت‌های زیادی را نیز درون خود جای داده است. پیش از اینکه تمرکز خود را روی این داستان قرار دهیم، به بررسی شخصیت‌های «سالیوان» و «کاتر» و ایجاد یک گروه از آن‌ها و سپس به بررسی جوانب مختلف آن پرداختیم؛ برای مثال، موضوع اصلی ماجراجویی چه چیزی می‌تواند باشد. در نهایت نیز به شخصیت کلویی رسیدیم. اینکه بگوییم با این ماجراجویی دنیای Uncharted به پایان خود می‌رسد، خیلی راجع به آن مطمئن نیستم.

این صحبت‌ها را نمی‌توان تاییدی بر ساخت نسخه‌های دیگر از این سری دانست اما بدون شک می‌تواند برای طرفداران این سری امیدوار کننده باشد. در پایان لازم به ذکر است که بازی Uncharted: The Last Legacy در تاریخ بیست‌ودوم آگوست (سی‌ویکم مرداد ماه) به‌طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: