بازی Cities: Skylines بزودی برای پلی استیشن ۴ منتشر می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۱ تیر ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

امروز، توسعه‌دهنده و ناشر بازی Cities: Skylines اعلام کردند، عنوان مدیریتی و شهرسازی Cities: Skylines برای پلی استیشن ۴ در راه است. هم‌چنین تاریخ انتشار این بازی روی پلتفرم موردنظر سه شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

احتمالا می‌دانید که بازی Cities: Skylines در اوایل سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی،  سیستم‌عامل مک و لینوکس منتشر شده بود، و توانست در ماه اول ۱ میلیون نسخه بفروشد. بعد از آن، در اسفند ۱۳۹۵ بازی برای اکس‌باکس وان منتشر شد و موفق شد به رکورد ۳.۵ میلیون نسخه در زمینه فروش برسید که برای ناشر آن یعنی «پارادوکس اینترکتیو» به عنوان موفق‌ترین بازی آن‌ها محسوب می‌شود.

در کنار بازی اصلی، نسخه پلی استیشن ۴ به مانند نسخه اکس‌باکس وان، می‌تواند همراه ببا بازی اصلی، اولین بسته الحاقی این بازی را با نام After Dark را تجربه کنند. درمورد دیگر بسته‌هایی الحاقی که قرار است در آینده برای این عنوان منتشر شود، مانند Mass Transit, Snowfall و Natural Disasters هیچ‌گونه اطلاعاتی از آن‌ها در دسترس نیست.

لازم به ذکر است، این بازی با کنترل کنسول بهینه شده و اینکه استودیو  Tantalus Media مسئولیت پورت بازی را روی پلی استیشن ۴ بر عهده دارد، که قبلا مسئول پورت نسخه اکس‌باکس وان همین بازی نیز بوده‌اند. بازی Cities: Skylines با قیمت ۴۰ دلار برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: