نسخه کنسولی بازی Dead by Daylight هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۱ تیر ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

بالاخره و به‌صورت رسمی، بازی Dead by Daylight راه خود را برای انتشار روی کنسول‌ها هم‌وار کرد. این بازی، بیش از یک سال است که برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود، و سازنده آن یعنی Behaviour Digital آن قصد دارد تا این بازی را برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز منتشر کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Behaviour Digital هم‌چنین، از طرفداران این بازی را به دلیل این‌که روی رایانه‌های شخصی حمایت کردند، قدردانی کرد. بازی Dead by Daylight هم‌اکنون در سراسر جهان بیش از ۱.۸ میلیون نسخه فروخته است و قرار است بزودی برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان هم منتشر شود.

در بازی Dead by Daylight بازیکنان در یک محیط چندنفره آنلاین قرار می‌گیرند که چهار بازمانده باید از دست یک قاتل دیوانه‌وار فرار کنند. بازماندگان به‌صورت دید سوم‌شخص کنترل می‌شوند، تا آگاهی عمیق‌تری از محیط اطراف خود داشته باشند و از به قتل رسیدن نگهانی تا حدودی جلوگیری کنند. در سوی دیگر، قاتل قرار دارد و بازی را از دید اول‌شخص دنبال می‌کند و باید هدف‌هایش را قبل از رسیدن به هدف موردنظر، شکار کند.

بازی Dead by Daylight هم‌اکنون، برای هر سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است، و نسخه کنسولی به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی منتشر می‌شود. بازی هم‌اکنون به‌صورت جهانی منتشر شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: