شایعه: احتمال انتشار نسخه ریمستر بازی L.A. Noire در اواخر تابستان

توسط سهیل حسینی در ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۸

طبق شایعاتی که به بیرون درز کرده، احتمالا نسخه ریمستر بازی L.A. Noire در دست توسعه بوده و هم‌چنین یکی از پلتفرم‌های آن نیز احتمالا نینتندو سوئیچ است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به دی ماه سال گذشته برمی‌گردیم؛ شخصی با نام کاربری Yan2295 در شبکه توئیتر پیامی را منتشر کرده بود که در آن اشاره به در دست ساخت بودن نسخه ریمستر بازی L.A. Noire و احتمال انتشار آن برای نینتندو سوئیچ سخت گفت. در ادامه به پیامی که این شخص در توئیتر منتشر کرده، نگاهی می‌اندازیم:

با توجه به آن‌چه که من شنیدم، شرکت «راک‌استار» ممکن است یک نسخه ریمستر از عنوان L.A. Noire بر روی نینتندو سوئیچ منتشر کند.

کاربر Yan2295، به عنوان یک منبع شناخته شده و قابل اطمینان است که خبر انتشار نسخه ریمستر را بازگو کرد. حال، یکی دیگر از کسانی که اطلاعاتی پیرامون این موضوع در دست داشت، گفت این نسخه برای پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در اواخر تابستان عرضه خواهد شد. این پیام توسط DirectFeedGames در توئیتر به اشتراک گذاشته شده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

نسخه ریمستر بازی  LA Noire به نظر می‌رسد برای سوئیچ، اکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ در اواخر تابستان منتشر می‌شود.

هم‌چنین، وب‌سایت ComicBook.com گزارش داده است که سه منبع مربوط به راک‌استار تایید کرده‌اند که نسخه ریمستر این عنوان در دست ساخت است، البته این همه ماجرا نیست، بلکه سخن از نسخه واقعیت مجازی و اضافه شدن حالت اول‌شخص به نسخه ریمستر L.A. Noire نیز به میان آمده است.

برای فهمیدن این موضوع، باید منتظر سخنان رسمی شرکت راک‌استار باشیم؛ اما دیدگاه شما در این مورد چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: