تماشا کنید: Forza Motorsport 7 روی اکس‌باکس وان اکس نتیجه‌ی برابر با سیستم‌های گران‌قیمت PC خواهد داشت

توسط تارخ ترهنده در ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

«کریس تکتور» از تیم سازنده‌ی بازی «فورتزا موتوراسپورت ۷» می‌گوید که این بازی روی اکس‌باکس وان اکس روی رزولوشن ۴K Native با ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

فورتزا موتوراسپورت ۷ یکی از اولین بازی‌های ۴K Native روی اکس‌باکس وان اکس است و Digital Foundry نیز در ویدیوی زیر آمده و گرافیک این بازی را با فورتزا موتوراسپورت ۶ روی رایانه‌های شخصی مقایسه کرده است.

کریس ترکتور، مهندس نرم‌افزار موتور بازی، طی مصاحبه‌ای با سایت «یوروگیمر» می‌گوید:

من فکر می‌کنم این بازی در مقایسه با اوج گرافیک بازی‌های Forza برنده می‌شود و حداقل روی رایانه‌های شخصی و در آخرین تنظیمات گرافیکی بسیار نزدیک به این مهم است. ما همیشه می‌خواستیم به رزولوشن Native برسیم چون این مساله برایمان مهم است و می خواهیم پیکسل به پیکسل به آن برسیم. حتی در رزولوشن ۴K نیز ما هنوز کمی از Anti-Aliasing استفاده می کنیم، ولی حتی می خواهیم در آینده روی این موضوع نیز کار کنیم تا دیگر نیازی به این تکنولوژی نیز نداشته باشیم و نیازی به دیگر ترفندها نیز نداشته باشیم… . تمامی این ترفندها برای زمانی خوب هستند که شما به پیکسل‌ها یا پیکسل‌های ثانویه می‌رسید و آنها به‌صورت تقریبی نیز روی رزولوشن Native اجرا نمی‌شوند.

این موضوع دقیقا همان چیزی است که من هنگام معرفی پروژه اسکورپیو گفتم و آن «پیکسل‌های منجسم‌نشده» بود. حتی زمانی که شما به سینما می‌روید و با کیفیت ۴K فیلم تماشا می‌کنید، پیکسل‌ها منسجم‌شده هستند و فیلم روی ۳۴ فریم بر ثانیه پخش می‌شود. اما بازی‌ها، بازی‌های ۴K به‌صورت Native رندر می‌شوند، درست است؟ منسجم‌نشده ترین پیکسل‌ها و باکیفیت‌ترین آنها را به‌صورت Native و در ۶۰ فریم بر ثانیه می‌توان دید؛ و موضوع جالب این است که ما این کار را داریم برای کنسول جدید انجام می‌دهیم. پس به‌جای اینکه سیستمی چند هزار دلاری تهیه کنید تا چنین کیفیتی را برای شما فراهم کند، ما کنسولی را به شما پیشنهاد می دهیم که این کار را می‌کند؛ رزولوشن ۴K Native در ۶۰ فریم بر ثانیه.

این‌طور می‌توان فضای مورد نیاز ۱۰۰ گیگی بازی را هنگام انتشار آن توجیه کرد. فورتزا موتوراسپورت ۷، سوم اکتبر سال جاری میلادی مصادف ۱۱ مهر ماه، برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: