نامکو و کپکام شکل جدیدی از همکاری را معرفی کردند

توسط تارخ ترهنده در ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۹:۵۴

«نامکو» و «کپکام» شکل جدیدی از همکاری را معرفی کردند که تحت عنوان cross-licensing agreement معرفی شده و به هر دو شرکت اجازه می‌دهد با هزینه‌های کمتر با یکدیگر کار کنند و حقوق ساخت یک بازی خاص را شریک شوند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

کپکام در کنفرانسی خبری اعلام کرد که این همکاری برای ارتقای تجربه‌ی بازیباز و مخاطب صورت گرفته و در ساخت و توسعه‌ی بازی‌هایی با محتوای آنلاین چون Street Fighter دخیل است. در cross-licensing agreement یا «توافق حقوقی مشترک» هزینه‌های ساخت برای هر دو شرکت ناشر پایین می‌آید و روند ساخت نیز سرعت می‌یابد. هر چند که این نوع همکاری در مراحل اولیه و آغازین خود است، ولی کپکام به‌جستجو برای فرصت‌های همکاری تحت این عنوان ادامه می‌دهد تا منافع خودش و همکارانش را حفظ کند و محتوای بهتر و باکیفیت‌تری به مخاطب‌ها ارائه دهد، و به پیشرفت بهتر صنعت بازی‌های ویدیویی نیز کمک کند.

کنفرانس خبری شامب جزییات همکاری جدید نشد ولی می دانیم که این دو شرکت همیشه نزدیک به یکدیگر بوده‌اند و همکاری‌هایی نیز چون Street Fighter X Tekken در سال ۲۰۱۲ میلادی و Tekken X Street Fighter که هم‌اکنون در دست ساخت است داشته‌اند. در «تکن ۷» نیز شخصیت «آکوما» وارد بازی و داستان آن شده بود که همکاری هر چه بیشتر این دو شرکت را نشان می دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: