بازی جدید خالق Final Fantasy هفته‌ی آینده معرفی می‌شود

توسط سورنا رضایی در ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

بسیاری از طرفداران منتظرند تا ببینند جدیدترین بازی آقای «هیرونوبو ساکاگوچی» (Hironobu Sakaguchi)، خالق سری بازی‌های Final Fantasy، چه خواهد بود؛ انتظاری که به‌نظر می‌رسد به‌ زودی به پایان خواهد رسید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای ساکاگوچی در لایو استریمی که هفته‌ی آینده توسط وبسایت نیکو نیکو برگزار می‌شود، حضور یافته و جدیدترین بازی خود را معرفی خواهد کرد. در این لایو استریم، آقای «کاتسوهیکو هایاشی» (Katsuhiko Hayashi)، سردبیر مجله‌ی فامیتسو، به‌عنوان مجری حضور خواهد داشت. علاوه بر این، آقای «نوبو یوماتسو» (Nobuo Uematsu)، آهنگساز افسانه‌ای این سری، نیز حضور خواهد داشت تا احتمالاً همکاری دوباره‌ی خود با آقای ساکاگوچی را اعلام کند.

آخرین محصول استودیو «میستواکر» (Mistwalker) که آقای ساکاگوچی آن را تاسیس کرده، بازی نقش آفرینی و موفق Terra Battle بوده که برای سیستم عامل‌های تلفن همراه عرضه شد؛ البته سازندگان بازی وعده دادند که آن را برای کنسول‌ها نیز عرضه خواهند کرد. آخرین باری که آقای ساکاگوچی درباره‌ی نسخه‌های کنسولی این بازی صحبت کرد، ساال ۲۰۱۶ بود. در آن زمان، گفته شد که نسخه‌های کنسولی هم اکنون در حال توسعه هستند اما پروسه‌ی تکمیل آن‌ها مقداری دشوار و زمانبر است.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از بازی جدید در دسترس نبوده و مشخص نیست که این بازی دنباله‌ی Terra Battle است یا با بازی‌ای کاملاً متفاوت روبرو خواهیم شد. نظر شما در این باره چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: