فضای مورد نیاز بازی Forza Motorsport 7 اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

با توجه به اطلاعاتی که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده‌اند، بازی Forza Motorsport 7 را باید یکی از حجیم‌ترین عناوین صنعت گیم دانست. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پس از معرفی رسمی بازی Forza Motorsport 7، استودیو ترن ۱۰ اوایل این هفته مشخصات سیستم مورد نیاز و پیشنهادی این بازی را اعلام کرد. اتفاقی که بسیار غیر منتظره‌ بود، زیرا زمان زیادی تا عرضه‌ی رسمی بازی باقی مانده است. اما یکی از مواردی که در میان مشخصات منتشر شده قرار نداشت، حجم مورد نیاز نسخه‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بازی بود.

با توجه به اطلاعاتی که در صفحه‌ی بازی Forza Motorsport 7 در وبسایت linksynergy قرار گرفته، علاقه‌مندان به تجربه‌ی این بازی به حجمی معادل ۱۰۰ گیگابایت نیاز خواهند داشت. با در نظر گرفتن این رقم، بازی نامبرده حجیم‌ترین عنوان سری Forza خواهد بود. پیش از این نیز حجم دو بازی Gears of War 4 و Halo 5 به‌ترتیب ۱۲۰ و ۱۰۰ گیگابایت رسیده بود؛ البته حجم این دو بازی پس از دریافت تمامی به‌روزرسانی‌ها به این میزان می‌رسد.

حجم بالای بازی‌ها می‌تواند به دو مورد مربوط باشد: نخستین دلیل می‌تواند بافت‌های با جزئیات بازی باشد؛ دومین دلیل نیز می‌تواند به ویدئوهای بازی مربوط باشد؛ هر چند سازندگان سری بازی‌های Forza عموماً از ویدئوهای از پیش رندر شده استفاده نمی‌کنند.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Forza Motorsport 7 در تاریخ سوم اکتبر (یازدهم مهر ماه) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس وان اکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد؛ البته خریداران نسخه‌ی التیمت می‌توانند چند روز زودتر و از تاریخ بیست‌ونهم سپتامبر (هفتم مهر ماه) به تجربه‌ی بازی بپردازند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: