Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 بیش‌ترین بازدید را در یوتیوب داشته است

توسط علیرضا کیانی در ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

طبق اطلاعات به دست آمده در بازه‌ی شش روزه ۱۹ تا ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۶ از آمار ویدئوها در یوتیوب، «جنگ ستارگان ۲»‌ (Star Wars Battlefront 2) نسبت به دیگر بازی‌های معرفی‌شده در رویداد E3 مقام اول را کسب کرده است. با دنیای‌بازی همراه باشید.

مطابق آمار منتشر‌ شده توسط یوتیوب، بیش‌تر تریلر‌های مربوط به رویداد و هم‌چنین اکثر ویدئوهای طرفدارها و پوشش‌های خبری سازندگان آپلود شده در یوتیوب، مربوط به Star Wars Battlefront 2 بوده و بدین ترتیب، برنده‌ی بزرگ این ماراتون از میان ۲۰۰ عنوان معرفی شده، تعیین شد. به نقل از یوتیوب:

این رده‌بندی شامل تمامی ویدئوهاست؛ اعم از تریلرهای رسمی، ویدئوهای گیم‌پلی، پوشش رسانه‌ای و فیلم‌های آپلود شده توسط طرفدارها بوده است. چهار بازی معرفی شده در کنفرانس شرکت الکترونیک آرتز، در لیست ده برتر یوتیوب حضور دارند که مهر تاییدی بر قدرت و توانمندی کنفرانس الکترونیک آرتز است.

گفتنی است فیلم معرفی Star Wars Battlefront 2، علاوه بر کسب مقام پربازدید‌ترین تریلر در ویدئوهای مربوط به E3 2017، توانست با کسب ۷.۹ میلیون بازدید به مقام پربازدیدترین بازی تمام ادوار در یوتیوب دست پیدا کند. تا زمان انتشار این خبر، رقم بازدید به ۹ میلیون نیز رسیده است. در ادامه عکسی از این رده‌بندی را خواهید دید:

ranking

براساس پانوشت در عکس بالا، بازدید تمامی ویدئوهای آپلود شده برای هر بازی‌ محاسبه شده است؛ همانطور که در متن بالا به آن اشاره کردیم.

Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود؛ هم‌چنین یک نسخه‌ی آزمایشی از بخش چندنفره‌ی آن در پاییز قابل‌بازی خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: