بازی Final Fantasy XV

E3 ۲۰۱۷ | تماشا کنید: جزئیات جدیدی درمورد بازی Final Fantasy XV و بسته‌الحاقی آن منتشر شد

توسط فرشاد زمانی در ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۹

شرکت اسکوئر انیکس جزئیات جدیدی را در مورد بازی Final Fantasy XV، بسته الحاقی آن و بازی موبایل King’s Knight –Wrath of the Dark Dragon به اشتراک گذاشت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

پیش از هر چیز شرکت اسکوئر انیکس تایید کرد که بازی Final Fantasy XV به‌روز رسانی را جهت پشتیبانی از کنسول اکس‌باکس وان اکس دریافت خواهد کرد. موضوع دوم آن که تاریخ عرضه بسته الحاقی داستانی این بازی اعلام شد؛ این بسته در تاریخ ۶ تیر ماه در دسترس خواهد بود. این بازی در ادامه دو بسته معرفی شده Episode Ignis و Multiplayer Expansion: Comrades را دریافت خواهد کرد. تصاویر جدیدی از بسته الحاقی این بازی منتشر شده است که در ادامه شاهد آن‌ها خواهید بود:

در تاریخ ۶ تیرماه همچنین بازی Final Fantasy XV به‌روزرسانی رایگانی را دریافت خواهد کرد که جزئیات جدیدی را به این بازی اضافه خواهد کرد. در ادامه شاهد تصاویری از قابلیت‌های این به‌روز رسان خواهید بود:

بازی موبایل King’s Knight –Wrath of the Dark Dragon با داستان و قابلیت پشتیبانی از حالت چند نفره تا چهار بازیکن، تریلرهای جدیدی را دریافت کرده است که در ادامه شاهد آن خواهید بود. این بازی در سال ۲۰۱۷ برای iOS و آندروید در دسترس خواهد بود. در ادامه تریلری از بسته‌الحاقی‌های بازی Final Fantasy XV جدید بازی را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: