بازی Infinite Mini Golf

قابلیت اجرای بازی Infinite Mini Golf با کیفیت ۱۴۴۰ و نرخ فریم ۶۰ برروی پلی‌استیشن ۴ پرو و پروژه اسکورپیو وجود دارد

توسط فرشاد زمانی در ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ , ۲۰:۱۹

پلی‌استیشن ۴ پرو و پروژه اسکورپیو از قدرت سخت افزاری بیشتری نسبت به پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان برخورداند که احتمال می‌رود کیفیت بازی‌های رایانه‌ای نیز بدلیل حضور این دو کنسول نسبت به گذشته افزایش یابند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

حضور دو کنسول قدرتمند منجر به آن می‌شود که سازندگان بازی‌های ویدئویی برای رایانه‌های شخصی کیفیت بازی‌های خود را افزایش دهند. استودیوی زِن که هم اکنون برروی بازی Infinite Minigolf کار می‌کند اخیراً اعلام کرده است:

داشتن یک بازی با خصوصیت مولتی‌پلتفرم منجر به آن می‌شود که ما سخت افزارهای جدید را جدی بگیریم. استودیوی زِن اقدام به انتشار بازی‌هایی می‌نماید که پس از انتشار آن‌ها قابلیت خدمت‌دهی وجود داشته باشد و هیچگونه تبعیضی صورت نخواهد پذیرفت. ارتقای سخت افزاری کنسول‌ها همواره چالشی برای سازندگان بوده است گرچه این چالش در مسیر خوبی قرار داشته است. افزایش مموری چیز خوبی محسوب می‌شود که منجر به تقویت عملکرد سایر اجزاء سخت افزار نیز می‌گردد.

این استودیو همچنین تایید کرد که نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو نسبت به نسخه استاندارد از رزولوشن بالاتری برخوردار است:

برروی پلی‌استیشن ۴ پرو ما بازی را با کیفیت ۱۴۴۰p و نرخ فریم ۶۰ رندر گرفته‌ایم و هر دو نسخه بازی برای پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهند شد.

با توجه به صحبت‌های استودیوی سازنده بازی Infinite Mini Golf قابلیت اجرای آن با هر سخت افزار و تقریباً کیفیت مشابه وجود دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: