تاریخ انتشار بازی Kingdom Come: Deliverance مشخص شد

توسط علیرضا کیانی در ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

استودیوی «وارهورس» (Warhorse) بالاخره بعد از مدتی طولانی، تاریخ انتشار عنوان نقش‌آفرینی خود را مشخص کرد. با دی‌بازی همراه باشید.

عنوان Kingdom Come: Deliverance مدتی زیادی توسط Warhorse Studios دردست ساخت بوده و اخیراً زمان انتشار آن تعیین شده. ناشر این عنوان Deep Silver خواهد بود.

استودیو سازنده، تریلری نیز منتشر کرده است که در آن نشان می‌دهد شخصیت اصلی بازی چگونه از روستایی کوچک به‌پا می‌خیزد و سعی بر انتقام‌گیری دارد.

به نقل از منبع، داستان بازی در قرن پانزدهم و در قلمرو پادشاهی «بوهمیا» (Bohemia) روایت می‌شود. تم قرون وسطی حس‌وحال قتل‌عام و خون‌ریزی را یدک می‌کشد.

در تریلر می‌بینیم که گروهی از غارتگران به دهکده‌ا‌ی دورافتاده‌، حمله می‌کنند و پدر و مادر جوانی را می‌کشند؛ بازی ادامه‌ی این اتفاق را روایت می‌کند، درنتیجه تصاویر و محیط‌هایی را در بازی مشاهده می‌کنیم که باوجود داشتن تم تاریخی، دیگر تخیلات، اژدهایان و جادو، نقشی در داستان ندارند.در این عنوان قصه‌ای با عناصر واقعی و تاریخی در انتظار هواداران بازی‌های نقش‌آفرینی است.

Kingdom Come: Deliverance در تاریخ ۲۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و هم‌چنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای مشاهده تریلر مربوطه روی لینک کلیک کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: