تماشا کنید: بازی Strange Brigade معرفی شد

توسط سورنا رضایی در ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

امروز، استودیو «ربیلیون» (Rebellion Developments) که توانست با ساخت سری بازی‌های Sniper Elite و Zombie در صنعت بازی سازی اسمی برای خود دست و پا کند، از جدیدترین بازی خود رونمایی کرد. این بازی Strange Brigade نام دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Strange Brigade، یک بازی سوم شخص ماجراجویی است که اتفاقات آن در سال ۱۹۳۰ رخ می‌دهد. سازندگان جزئیات زیادی از این بازی منتشر نکرده و در توصیف آن تنها از صفت «هیجان انگیز» استفاده کرده‌اند. اما با توجه به اطلاعات اندکِ موجود، کاربر در این بازی به‌عنوان یکی از اعضای یک گروه چهارنفره به مناطق عجیب و مرموز آفریقا سفر خواهد کرد. کاربر در این بازی می‎‌تواند به‌عنوان هر یک از این چهار کاشف که هر کدام دارای اسلحه‌، قدرت‌های ما فوق طبیعی و تاکتیک‌های منحصر بفردی هستند، به تجربه‌ی بازی بپردازد.

با توجه به تصاویر، به‌نظر می‌رسد اتفاقات بازی در مناطق تحت امر بریتانیا در آفریقا در جریان باشد؛ مناطقی که افرادی کمی جرعت سفر به آن‌جا را داشته و تاکنون نیز افراد بسیار کمی از آن مناطق سالم باز گشته‌اند. به علاوه، کاربر در این بازی با تمدن‌های فراموش شده، مقبره‌های کشف نشده مواجه خواهد شد. همچنین دشمن اصلی شخصیت‌های بازی نیز موجودات اساطیری آزاد شده توسط ملکه‌ی مصر هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر معرفی را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که تاریخ انتشار بازی Strange Brigade اعلام نشده است. با این وجود، این بازی برای انتشار روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه ریزی شده است. همچنین با توجه به گفته‌های سازندگان، اطلاعات تکمیلی از این بازی در رویداد E3 2017 ارائه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: