Game Of Thrones

رئیس اچ‌بی‌او در ارتباط با اسپین‌آف‌های Game Of Thrones جزئیاتی را ارائه کرد

توسط فرشاد زمانی در ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ , ۲۳:۳۰

کیسی بلویز رئیس بخش برنامه نویسی اچ‌بی‌او در صحبت با اینترتینمنت ویکلی جزئیاتی را در مورد اسپین‌آف‌های Game of Thrones و فصل هشتم آن ارائه کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در ارتباط با اسپین‌آف‌ها که تعداد آن‌ها به اندازه انگشتان یک دست است، بلویز اعلام کرد که این پروژه‌ها در روزهای آغازین خود به‌سر می‌برند. بلویز اعلام کرد:

می‌خواهم طرفداران اطمینان داشته باشند که در پروسه آغازین قرار داریم. من حتی هنوز نمایش‌نامه را هم ندیده‌ام. در یک رویداد همه می‌گفتند «چهار اسپین‌آف وجود دارد.» و فرض آن‌ها این بود که با تکمیل هر کدام ما به سراغ نمایش یک Game of Thrones در هر سه ماه خواهیم رفت. این چیزی نیست که روی خواهد داد.من امیدوارم  که یکی از کارهای ما آماده نمایش شود.هدف اصلی ما ارائه فصل هفتم در این تابستان و آماده‌سازی فصل هشتم است.

آقای بلویز به طرفداران اطمینان داد که اگر روزی اسپین‌آف Game of Thrones به ثمر برسد، شاهد بالاترین کیفیت ممکن در شان این فرانچایز خواهیم بود:

من می‌خواهم این اطمینان را بدهم که ما دارای نویسندگان فوق العاده‌ای هستیم که در زمان‌های مختلف برروی دنیای این فرانچایز کار می‌کنند.

احتمالاً فصل هشتم از Game of Thrones پایانی بر این مجموعه خواهد بود که در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۹ در دسترس قرار خواهد گرفت.هنوز تصمیمی در مورد زمان انتشار این فصل عنوان نشده است چراکه سازندگان ابتدا باید اقدام به نوشتن متن و سپس زمان‌بندی آن نمایند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: