گزارش باکس آفیس: صدرنشینی «دزدان دریایی کارائیب»/ سقوط آزادِ «بیگــانه»

توسط امیرحسین صفری در ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ , ۲۱:۲۱

طبق جدیدترین آمارفروش فیلم‌های این هفته در آمریکای شمالی، جدیدترین قسمت «دزدان دریایی کارائیب» با عنوان «مرده‌ها سخن نمی‌گویند» این هفته در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین فیلم از مجموعه‌ی دزدان دریایی کارائیب، هفته‌ی افتتاحیه را تنها با ۶۲ میلیون دلار فروش به پایان برد. فروش ۶۲ میلیون دلاری هفته‌ی گذشته باوجود بیش از ۲۳۰ میلیون دلار بودجه‌ی ساخت و تبلیغات، در کنار انتشار نسخه‌ی غیر رسمی فیلم شکست دیگری را برای کمپانی «بردران وارنر» رقم زد. این درحالی‌ است که مجموع فروش بین‌المللی هم کماکان کم‌تر از سطح انتظارات و پیش‌بینی‌هاست.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

فیلم جدید دزدان دریایی کارئیب، به اختلافات «کاپیتان سالازار» با دزدان دریایی خصوصاً شخصیت اصلی فیلم، «جک اسپارو» پرداخته‌ است.

این هفته فیلم «بی‌واچ» هم در هفته‌ی افتتاحیه ۱۸ میلیون دلار فروخت و با عمل‌کـردی به‌نسبت ضعیف، در جایگاه سوم جدول ایستاد. بِی‌واچ ماجرای زندگی شخصی و کاریِ چند غریق‌نجات را روایت می‌کند. در فیلم بازیگرانی از جمله «دواین جانسون» و «زک افرون» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

BayWatch

بیگانه‌ی جدید هم این هفته در سراشیبی سقوط با کاهش ۷۰ درصدیِ نرخ فروش، تنها ۱۰ میلیون دلار فروخت و در مجموع فروش دوهفته‌ای خود، ۵۷ میلیون دلار کسب کرد. این درحالی است که هزینه‌ی ساخت و تولید فیلم حدود ۷۰ میلیون دلار برآورد شده است.

در ادامه جدول فروش هفته را مشاهده می‌کنید:


دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: