مدیرعامل نتفلیکس دلیل لغو سریال‌های این شبکه را توضیح می‌دهد

توسط سورنا رضایی در ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

در هفته‌های اخیر، خبرهای بسیاری پیرامون لغو سریال‌های شبکه‌ی نتفلیکس در فضای مجازی منتشر شد که تعجب بسیاری را به‌همراه داشت؛ اتفاقی که مدیرعامل این شبکه در جدیدترین مصاحبه‌ی خود به آن پرداخته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «رید هیستینگز» (Reed Hastings)، مدیرعامل و موسس شبکه‌ی نتفلیکس، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با CNBC دلیل لغو سریال‌های اخیر این شبکه را سرمایه‌ گذاری روی ساخت سریال‌های جدید عنوان کرد که این تصمیم لغوهای بیشتری را به‌دنبال خواهد داشت. او در ادامه‌ی صحبت‌های خود افزود که بررسی ایده‌های جدید بسیار مهم است؛ برای مثال، سریال ۱۳ Reasons Why به یک موفقیت تبدیل و برای فصل دوم تمدید شد:

ساخت تعدادی‌ از سریال‌ها را لغو کردیم تا با همکاری تیم تولید محتوا بتوانیم ریسک‌های بیشتری داشته باشیم. در این صورت، چیزی که نصیب شما می‌شود، سریال‌های موفقی همچون ۱۳ Reasons Why هستند. راستش را بخواهید، موفقیت این سریال ما را غافلگیر کرد. منظورم این است که می‌دانستیم سریال بسیار خوبی است اما فکر نمی‌کردیم به چنین موفقیتی دست یابد.

از سریال‌های لغو شده‌ی اخیر نتفلیکس می‌توان به The Get Down و Marco Polo اشاره کرد. سریال Bloodline نیز پس از پایان فصل سوم به پایان می‌رسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: