نینتندو سوئیچ

مایکروسافت از نینتندو سوئیچ ترسیده است؟

توسط فرشاد زمانی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

موفقیت نینتندو سوئیچ موجب تعجب همگان شده است چراکه شاید کمتر کسی انتظار داشت شاهد چنین موفقیتی از جانب شرکت نینتندو باشد اما اکنون اینطور به‌نظر می‌رسد که حتی شرکت مایکروسافت نیز از دستاورد آن‌ها احساس ترس کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ظاهراً شرکت مایکروسافت نسبت به نینتندو سوئیچ علاقه زیادی پیدا کرده است و در یک بررسی اقدام به پرسش‌هایی در مورد این کنسول نموده است که چه چیز آن موجب اشتیاق بیشتر کاربران می‌شود؟ این بررسی ابتدا در اختیار کاربران سایت NeoGAF قرار گرفت و در میان پاسخ‌های پیشنهاد شده مواردی نظیر حالت چند نفره، کارت میکرو اس‌دی، کنترلر، قیمت، بازی‌ها و قابل حمل بودن آن به چشم می‌خورد.

سوال اینجا است که چرا مایکروسافت به کنسول سوئیچ علاقه‌مند شده است؟ آیا آن‌ها سوئیچ را رقیبی برای اکس‌باکس می‌بینند؟ آیا این شرکت هراس دارد که سوئیچ برروی فروش اسکورپیو تاثیرگذار باشد؟ آیا قصد ساخت رقیبی برای سوئیچ را در سر می‌پرورانند؟ تمام این‌ها سوالاتی هستند که در آینده نزدیک به پاسخ آن‌ها خواهیم رسید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “مایکروسافت از نینتندو سوئیچ ترسیده است؟”

  1. reza_only گفت:

    بهترین چیز در مورد نینتندو اینه که میتونی با دوستان و فامیل توی خونه دسته جمعی بازی کنی. چیزی که به دلایل مختلف خیلی وقته فراموش شده توی سایر کنسول ها

    ۰ ۰