Arma

بازی رایگان سازنده Arma در ماه آینده منتشر خواهد شد

توسط فرشاد زمانی در ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

سازنده بازی Arma تاریخ انتشار عنوان بعدی خود را اعلام کرد. بازی Argo یک عنوان فری تو پلی در سبک تاکتیکی شوتر بوده و در تاریخ ۱ تیر ماه برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Argo شباهت زیادی به عنوان Arma دارد. این بازی بصورت واقع بینانه و شوتر بوده و حوادث آن در یک جزیره تخیلی روی خواهد داد. در واقع Argo یک تبدیل کامل از بازی Arma 3 خواهد بود.

بازی Argo  از حالت رقابتی ۵ در برابر ۵ برخوردار بوده و از حالت همکاری به نام Combat Patrol بهره می‌برد که در آن ۱۰ بازیکن قابلیت تشکیل یک گروه را جهت به سرانجام رساندن ماموریت‌های خود در برابر دشمن که هوش مصنوعی بازی است خواهند داشت. این بازی همچنین از یک نسخه ساده‌تر از سناریو ادیتور بازی Arma 3 برخوردار است که به شما اجازه می‌دهد تا به سفارشی‌سازی اهداف Combat Patrol بپردازید.

براساس گفته سازنده بازی با آنکه Argo یک انتقال کامل از بازی Arma 3 محسوب می‌شود اما تغییرات قابل توجهی نیز در آن به چشم می‌خورد:

از جمله تغییرات قابل توجه می‌توان به کاهش المان‌های رابط کاربری، معرفی سیستم آنلاک و لیدربرد، تغییرات متنوعی در terrain، طراحی مجدد حالت لینک، اضافه شدن حالت Combat Patrol و سایر چیزها اشاره کرد.

با وجود آنکه Argo یک بازی رایگان محسوب می‌شود اما هیچ پرداخت درون بازی در آن وجود ندارد و بجای آن، سازنده با ارائه بسته‌های پشتیبانی اختیاری اقدام به کسب درآمد خواهد نمود که شامل ۱۴ انیمیشن برای پایان مسابقات MVP، بیست و دو آیتم هنری، قابلیت استفاده از ماشین‌ها در سناریو ادیتور و دسترسی ویژه به سرورهای پشتیبانی Argo می‌شوند.

در کنار انتشار بازی Argo، همچنین محتوای اضافه‌ای برای بازی Arma 3 در دسترس قرار خواهد گرفت که شامل نقشه جزیره Argo و حالت Combat Patrol می‌شوند.

Argo از طریق استیم در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: