تاریخ انتشار بازی Super Mega Baseball 2 مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

استودیو «متال‌هِد»، امروز اعلام کرد تاریخ انتشار بازی Super Mega Baseball 2 در شهریور ماه خواهد بود. این بازی، قبلا برای میانه سال ۲۰۱۷ برنامه‌ریزی شده بود، اما گویا کمی تاریخ عرضه به اواخر سال نزدیک شده و احتمالا دلیل آن نیاز سازنده به زمان بیشتر برای توسعه بوده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Super Mega Baseball 2 دنبال‌کننده همان سبک و سیاقی هست که شماره اول داشت، را دنبال می‌کند؛ اما با ویژگی‌های بیشتر و بازبینی الگوهای گیم‌پلی همراه است. شماره اول در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود.

در حال حاضر، بازی دارای یک شکل و شمایل پخته‌تر به خود گرفته و بیشتر به ارائه سفارشی‌سازی و بازی انلاین و هم‌چنین آنلاین کوآپ به همراه بخش تک‌نفره و آنلاین محلی را نیز پشتیبانی می‌کند. بنا بر گفته استودیو متال‌هِد، یک سری سفارشی‌سازی‌های اصلاح‌شده به بازی اضافه شده؛ به عنوان مثال، شما می‌توانید لیگ خودتان را خلق کرده، تیم‌های بسیاری در این لیگ حضور دارند، بخش‌های مختلف و کنفرانس‌های بسیاری در طول بازی برگزار خواهد شد. بازی به‌صورت خودکار تیم‌ها را با هم متعادل می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا برای رسیدن به سطح مطلوب تلاش کنید.

هر تیم‌ می‌تواند سفارشی‌سازی شود؛ این مورد شامل آرم و نشان‌ها، انتخاب رنگ تیم خود، سبک جرسی، الگوها، انواع استوک‌ها و غیره را شامل می‌شود. شخصی‌سازی خیلی عمیق‌تر هم می‌شود و شما حتی می‌توانید رنگ بند کفش بازی‌کنانتان را سفارشی‌سازی کنید.

لازم به ذکر است، بازی Super Mega Baseball 2 برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در شهریور ماه منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید