تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Ys VIII: Lacrimosa of Dana اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۸ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

امروز، شرکت «نیس آمریکا» (NIS America) ضمن انتشار تریلر جدیدی از بازی اکشن نقش آفرینی Ys VIII: Lacrimosa of Dana، تاریخ انتشار آن را نیز برای پلتفرم‌های هدف اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در قسمت جدید از سری بازی‌های Ys، «ادول» (Adol) خود را در Isle of Seiren می‌یابد؛ جایی که تاکنون هیچ فردی نتوانسته از آن خارج شود. با این وجود، او و گروهی از دیگر قهرمانان مکانی به نام Castaway Village ساخته و از خود در برابر جانوران غول پیکری که با نام Ancient Species شناخته می‌شوند، دفاع می‌کنند. در این بین، او بانویی به نام «دانا» (Dana) را در رویاهای خود می‌بیند که از او می‌خواهد به بررسی هویت واقعی او [دانا] و سرنوشت تمدنش بپردازد.

آقای «توشیهیرو کوندو» (Toshihiro Kondo)، خالق این سری بازی‌ها، در مصاحبه‌ی اخیر خود با مجله‌ی ژاپنی Dengeki درباره‌ی ساخت قسمت جدید از این سری یا ریمیک یکی از نسخه‌های قدیمی صحبت کرد. همچنین او به ترتیب ساخت اپیزودهای این سری اشاره کرد که از ترتیب زمانی رمان‌های این سری پیروی نمی‌کند و همین مسئله نیز به او آزادی عمل داده تا بتواند از هر اپیزودی که بخواهد برای ساخت بازی اقتباس کند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Ys VIII: Lacrimosa of Dana در تاریخ دوازدهم سپتامبر (بیست‌ویکم شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ویتا، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. کاربران اروپایی نیز از پانزدهم همین ماه (بیست‌وچهارم شهریور ماه) می‌توانند به خرید این بازی اقدام کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: