جزئیات نسخه‌ی نینتندو سوئیچ Dragon Quest XI در زمان مناسب منتشر خواهند شد

توسط سورنا رضایی در ۸ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

علارغم اینکه امروز تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Dragon Quest X مشخص شد، شرکت اسکوئر انیکس همچنان از انتشار جزئیات نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Dragon Quest XI خودداری می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در لایو استریمی که امروز با محوریت بازی Dragon Quest XI پخش شد، از آقای «یوسوکه سایتو»، تهیه‌ کننده و آقای «یوجی هوری»، خالق این سری، پیرامون نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این بازی سوال پرسیده شد. آقای سایتو نیز در پاسخ اعلام کرد که در حال حاضر چیزی برای انتشار وجود ندارد و زمان مناسب آن که فرا برسد، جزئیات بیشتر در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. بنابراین از آن‌ها خواست که صبور باشند.

در این لایم استریم، شرکت اسکوئر انیکس تاریخ انتشار نسخه‌های پلی استیشن ۴ و نینتندو ۳DS بازی Dragon Quest XI را اعلام کرد. با توجه به این اعلام، این دو نسخه از تاریخ بیست‌ونهم جولای (هفتم مرداد ماه) در دسترس کاربران ژاپنی قرار می‌گیرد. همان‌طور که اشاره شد، این شرکت پیرامون نسخه‌ی نینتندو سوئیچ این بازی سکوت اختیار کرده و تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نیست.

حدس‌های زیادی پیرامون سیاست‌ اتخاذ شده توسط اسکوئر انیکس وجود دارد. برخی این نوع سیاست در انتشار جزئیات را به درخواست نینتندو مربوط می‌دانند. به عقیده‌ی این دسته از افراد نینتندو برای جلوگیری از کاهش فروش نسخه‌ی نینتندو ۳DS این بازی، از اسکوئر انیکس درخواست کرده تا از انتشار جزئیات آن جلوگیری کند. برخی نیز معقدند که سونی چنین درخواستی از اسکوئر انیکس کرده تا بدین ترتیب اتفاق مشابهی برای نسخه‌ی پلی استیشن ۴ بازی رخ ندهد.

این‌طور که به‌نظر می‌رسد، احتمالاً جزئیات نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Dragon Quest XI پس از تاریخ بیست‌ونهم جولای منتشر خواهند شد. نظر شما در این باره چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: