بازی Street Fighter 2

نسخه نینتندو سوئیچ بازی Street Fighter 2 هم اکنون در دسترس است

توسط فرشاد زمانی در ۷ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

اگر بدنبال اجرای بازی در سبک مبارزه‌ای برروی کنسول نینتندو سوئیچ خود هستید، امروز روز شما است چرا که قابلیت اجرای بازی Street Fighter 2 هم اکنون برروی این کنسول فراهم شده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

نسخه در دسترس قرار گرفته برای کنسول نینتندو سوئیچ، نسخه Ultra Street Fighter II: The Final Challengers است که شامل بازی Street Fighter 2 و کلیه حالت‌های جدید، تنظیمات گرافیکی و دو شخصیت جدید برای آن می‌شود. این دو شخصیت جدید Evil Ryu و Violent Ken نام دارند. حالت رقابتی جدید به دو بازیکن اجازه مبارزه با هوش مصنوعی بازی را خواهد داد. همچنین بازیکنان قادر خواهند بود تا میان کیفیت‌های اصلی و به‌روزرسانی شده بازی تنها با فشردن یک دکمه انتقال یابند. در کنار موارد گفته شده همچنین این امکان فراهم شده است تا به شخصی‌سازی رنگ‌های شخصیت‌های بازی بپردازید.

در این بازی همچنین شاهد حالت Way of the Hado خواهید بود که یک حالت مبارزه‌ای تک نفره بوده و در آن بایستی که از کنترل‌های موشن استفاده کنید. با آنکه بازی Ultra Street Fighter 2 یک بازی دو بعدی است اما حالت Way of the Hado بصورت سه بعدی بوده و در ساخت آن از Street Fighter 4 کمک گرفته شده است.

در این نسخه از بازی همچنین شاهد اضافه شدن کارهای هنری جدیدی به گالری که شامل ۱۵۰۰ قطعه هنری از بازی Street Fighter است خواهید بود.

بازی Street Fighter 2 هم اکنون در ای‌شاپ نینتندو سوئیچ و فروشگاه‌ها به قیمت ۴۰ دلار در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: