Warcraft

بلیزارد احتمالاً برروی یک بازی موبایل Warcraft جدید کار می‌کند

توسط فرشاد زمانی در ۶ خرداد ۱۳۹۶ , ۲۳:۳۰

شرکت بلیزارد قابلیت و پتانسیل خود جهت ساخت بازی‌های موبایل را مخفی نکرده است و جدیدترین اطلاعیه مربوط به موقعیت شغلی مد نظر آن‌ها احتمالاً نشان دهنده فرانچایز بعدی است که برروی آن کار خواهند کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در اطلاعیه‌ای که در سایت بلیزارد ارسال شده، ظاهراً یک موقعیت کاری به عنوان هنرمند FX جهت کار برروی یک پروژه معرفی نشده باز شده است و براساس آن، پروژه مورد نظر مربوط به تلفن‌های همراه است. اطلاعات خاص دیگری در این اطلاعیه به چشم نمی‌خورد گرچه در آن یک نکته قابل توجه به چشم می‌خورد که براساس آن، کار مورد نظر نیاز به اشتیاق جهت ساخت تصاویری متقارن با آی‌پی Warcraft دارد.

گرچه چنین عبارتی نمی‌تواند ضمانتی جهت فرانچایز مد نظر باشد اما براساس اطلاعات منتشر شده بهترین حدس ما خواهد بود.

سال گذشته مدیر عامل بلیزارد یعنی مایک مورهایم اعلام کرد که این شرکت فرصت‌های بزرگی را جهت ساخت بازی‌های موبایل در پیش‌روی خود می‌بیند و ظاهراً بازی Hearthstone تنها عنوانی نخواهد بود که آن‌ها برروی این پلتفرم منتشر خواهند نمود.

فکر می‌کنم که ما همیشه همه چیز را بررسی می‌کنیم. در اینجا ما بازی‌های بیشماری را اجرا می‌کنیم و همیشه ایده‌های جدیدی در سر داریم. فکر می‌کنم که برخی افراد نمی‌دانند که قابلیت ارائه اپلیکیشن‌های کشنده‌ای برروی موبایل‌ها وجود دارد. فکر می‌کنم این فرصت بزرگی برای ما محسوب می‌شود و ما افراد قدرتمندی را در اختیار داریم که قابلیت ارائه طرح‌های خوبی برای این پلتفرم دارند. فکر می‌کنم که هنوز موارد زیادی برای کشف کردن وجود دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: