بازی Beyond Good & Evil 2 در رویداد E3 حضور نخواهد داشت

توسط سورنا رضایی در ۵ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

روند توسعه‌ی بازی Beyond Good & Evil 2 فراز و نشیب‌های بسیاری از زمان معرفی‌اش در سال ۲۰۰۸ تاکنون داشته است؛ به‌طوری که در برخی مقاطع شایعاتی مبنی بر لغو این پروژه‌ به‌ گوش می‌رسید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ماه اکتبر، آقای «میشل آنسل»، خالق سری بازی‌های Rayman و Beyond Good & Evil، با انتشار چند کانسپت آرت از بازی Beyond Good & Evil 2 اعلام کرد که این بازی در زمان گرفته شدن تصاویر که به سال ۲۰۰۸ بازمی‌گردد، قابل بازی بوده است. البته او در ادامه افزود که بازی در آن زمان بازی دارای مشکلات فنی بسیاری بوده که این اتفاق، باعث ایجاد اختلال در روند توسعه‌ی بازی شد.

با توجه به گفته‌های آنسل، او و همکارانش در مواجه با مشکلات فنی دو انتخاب داشتند: انتخاب اول، فراموش کردن رویاهایشان و ساخت بازی با توجه به فناوری‌های موجود بود؛ انتخاب دوم نیز رها کردن پروژه به‌طور موقت و پرداختن به دیگر بازی‌ها بود تا فناوری‌های مورد نظر برای ساخت بازی در دسترس قرار گیرند. در نهایت سازندگان پروژه‌ را رها کرده و نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های Rayman را ساختند.

اکنون که پروژه‌ی ساخت بازی پیش می‌رود، یکی از کاربران در اینستاگرام از آقای آنسل پیرامون حضور بازی در رویداد E3 2017 پرسید. او نیز در پاسخ نوشت:

فکر نمی‌کنم E3 مکان مناسبی برای نمایش Bg&e2 باشد. در حال حاضر مشغول کار بر روی بازی هستیم و اواخر امسال خبرهایی از بازی خواهید شنید.

با توجه به گفته‌‌های آقای آنسل، احتمالاً این بازی در یکی‌ از رویداد‌های Paris Games Week، PSX 2017 یا Gamescom حضور خواهد داشت. البته این احتمال نیز وجود دارد که اخبار مرتبط با بازی در یک روز کاملاً عادی منتشر شوند. در پایان لازم به ذکر است که تاریخ انتشار و پلتفرم‌های هدف بازی Beyond Good & Evil 2 هنوز اعلام نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: