قسمت بعدی فیلم «نابودگر» ساخته خواهد شد

توسط ماهان تیرداد در ۴ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

پس از حرف‌ها و گمانه‌زنی‌های بسیار پیرامون این سری فیلم مشهور، آقای «آرنولد شوارتزینگر» (Arnold Schwarzenegger) اعلام کرد که قسمت بعدی فیلم «نابودگر» (Terminator) ساخته خواهد شد و خود او نیز در آن ایفای نقش خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بعد از عرضه‌ی ناامید کننده‌ی یک قسمت از این سری فیلم در دو سال پیش به نام «نابودگر: جنیسیس» (Terminator: Genisys)٬ حرف‌های بسیاری پیرامون اتمام این سری همراه با این شکست گفته شد؛ حالا ستاره‌ی خوش هیکل و اصلی فیلم اعلام کرده است که قسمت بعدی فیلم «نابودگر» ساخته خواهد شد.

طی مصاحبه‌ای که در محل جشنواره‌ی «کن» (Cannes) با جناب شوارتزینگر انجام شد، ایشان گفتند که با «جیمز کامرون» (James Cameron)، بنیانگذار و کارگردان دو قسمت اول فیلم، صحبت کرده‌اند:

او (کامرون) برگشته است. پیشرفت‌هایی در حال وقوع هستند. کامرون ایده‌های خوبی برای ادامه‌ی سری دارد. من نیز در این فیلم خواهم بود.

حقوق و امتیازات قانونی سری، طی دو سال آینده به آقای کامرون باز می‌گردد و گفته شده‌ است که خود او در کارگردانی قسمت بعدی، دست خواهد داشت.

البته این موضوع با وجود وعده‌های ایشان بابت دنباله‌های سری فیلم «آواتار» (Avatar)، کمی غیر منطقی به نظر می‌رسد. پیش‌تر اخباری پیرامون کارگردانی قسمت بعدی فیلم، توسط آقای «تیم میلر» (Tim Miller)، کارگردان فیلم موفق «ددپول» (Deadpool)، مطرح شده بود که تاکنون چیز جدیدی در این باره گفته نشده است.

شرکت «پارامَونت» (Paramount) نیز بعد از آخرین قسمت در دو سال قبل قصد ادامه‌ی فیلم را نداشت. قرار بود که جنیسیس شروع یک سه‌گانه باشد و دو قسمت بعد آن نیز توسط پارامونت برای تابستان‌های امسال و سال بعد تاریخ اکران خورده بودند، اما بعد از شکست جنیسیس، شرکت دو قسمت بعد را لغو کرد. فیلم «نابودگر: جنیسیس» در باکس‌آفیس جهانی فروش کلی ۴۴۰ میلیون دلار را ثبت کرد که در این میان سهم بخش داخلی تنها ۹۰ میلیون دلار بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: