حجم نسخه‌ی دیجیتالی بازی Arms مشخص شد

توسط سورنا رضایی در ۴ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

با توجه به تصویری که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده، حجم نسخه‌ی دیجیتالی بازی مبارزه‌ای Arms کمتر از آنچه که انتظار دارید، خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از کاربران فروم رددیت با نام aftheblackguy توانست تصویری از صفحه‌ی بازی Arms در فروشگاه نینتندو تهیه کند. با توجه به این تصویر، نسخه‌ی دیجیتالی این بازی به فضایی در حدود ۲.۲ گیگابایت خواهد بود. البته این حجم مربوط به نسخه‌ی انگلستان بازی می‌شود اما احتمالاً حجم دیگر نسخه‌های بازی نیز در همین حدود خواهد بود و تفاوت چشمگیری میان آن‌ها وجود نخواهد داشت. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

این عدد بدان معناست با دانلود و نصب بازی Arms بر روی کنسول نینتندو سوئیچ خود، تنها هفت درصد از حافظه‌ی آن اشغال می‌شود. برای مقایسه می‌توان به بازی‌های The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Mario Kart 8 Deluxe اشاره کرد که هر کدام به‌ترتیب ۴۲ و ۲۱ درصد از حافظه‌ی کنسول را اشغال می‌کنند.

البته نگران کمبود حافظه‌ی خالی در کنسول نینتندو سوئیچ خود نباشید، زیرا این کنسول کارت‌های حافظه‌ی میکرو اس‌دی تا ظرفیت دو ترابایت را پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده‌ی لیست مناسب‌ترین کارت‌های حافظه می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Arms در تاریخ شانزدهم ژوئن (بیست‌وششم خرداد ماه) به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه می‌شود. البته اگر نمی‌توانید تا آن زمان برای تجربه‌ی این بازی صبر کنید، دانلود نسخه‌ی دموی بازی را که از این هفته در دسترس قرار می‌گیرد، پیشنهاد می‌کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: