جزئیات و تاریخ انتشار برزورسانی جدید بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۳ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

شرکت «یوبی‌سافت» قصد دارد در این هفته مراحل بروزرسانی جدید از بازی Rainbow Six Siege را منتشر کند. بنا بر پستی که در وب‌سایت رسمی بازی منتشر شده، سرورهای بازی امروز به حالت تعمیرات خواهند رفت تا مراحل اضافه شدن بروزرسانی جدید انجام شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تاریخ و زمان تعمیرات و بروزرسانی برای هر سه کنسول را در زیر مشاهده می‌کنید:

  • نسخه پلی استیشن ۴ : امروز، ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰
  • نسخه اکس‌باکس وان : امروز، ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۳۰
  • نسخه رایانه‌های شخصی : امروز، ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰

در طول این عملیات، رتبه شما در مسابقات از نو تنظیم شده و هم‌چنین پس‌زمینه بازی به تصویری از آغاز «عملیات بهبودبخشی» (Operation Health) تغییر پیدا می‌کند. هم‌چنین بخش بزرگ دیگری از این بروزرسان شامل جزئیاتی از تغییرات است که یوبی‌سافت آن‌ها را منتشر کرده، و شما در ادامه می‌توانید این لیست را مشاهده کنید.

لیست تغییرات در بروزرسانی ۲.۲.۱ از بازی Rainbow Six Siege :

  • One Step Matchmaking: درحال حاضر One Step Matchmaking درحال بررسی و پیاده‌سازی اولیه بوده، و فعلا در حالت آزمایشی روی نسخه «تست فنی سرور» (TTS) قرار دارد.
  • رفع مشکلات نقشه‌ها: تیم فنی یوبی‌سافت، به اصلاح و رفع ایرادها و گلیچ‌ها مختلف در هر مپ پرداخته است.
  • کرش‌های ناگهانی: تیم فنی هم‌چنین بازبینی دوباره‌ای روی لایه‌ای از کدها که منجر به کرش کردن بازی می‌شود، انجام داده است. این مورد، برای شما تجربه‌ای با ثبات‌تر را فراهم می‌آورد.
  • اسپاون کیل: در انجمن‌های یوبی‌سافت دیده شده کاربران درمورد «اسپاون کیل» شدن شکایت داشتند، تیم یوبی‌سافت سعی کرده تا حد امکان این مورد را تصحیح کند، هرچند که هم‌چنان امکان اتفاق افتادن این فرآیند در طول بازی وجود دارد. به طور روشن‌تر، «اسپاون کیل» درحالتی که شما در بخش دفاع از هدف باشید، از طریق قسمت‌های بیرونی و آگاه بودن از منطقه اسپاون شدن تیم حریف، می‌توانید تعدادی از تیم حریف را در همان شروع اولیه بکشید.
  • پروسه وصل شدن به بازی: پرداختن به اشکلات و ایرادها و راحت‌تر وصل شدن کاربران به مسابقه‌ای که قرار است شکل بگیرد.
  • گلَز (نام اپراتور تک‌تیراندز در بازی) : برای اپراتور «گلز» (Glaz) برخی تغییرات، بعد از بروزرسانی اعمال می‌شود که جزئیات بیشتر آن بزودی اعلام می‌شود.

«عملیات بهبودبخشی» نامی بود که یوبی‌سافت تصمیم گرفت برای بروزرسان بعدی خود انتخاب کند، و هدف این بروزرسان بهتر شدن تجربه کلی بازی بوده است و به همین دلیل، اپراتورهای جدیدی که قرار بود منتشر شود، با تاخیر مواجه و به زمان دیگری موکول شدند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: