بازی PlayerUnknown's Battlegrounds

به‌روزرسانی بعدی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds مشکل هدف‌گیری را برطرف خواهد کرد

توسط فرشاد زمانی در ۳ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds از زمان عرضه محبوبیت قابل توجهی را بدست آورده است اما بدلیل آنکه نسخه منتشر شده از آن نسخه دسترسی زودهنگام است پس در نتیجه دارای مشکلاتی است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

برای برطرف‌سازی مشکلات بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds سازنده آن در حال کار کردن برروی به‌روزرسانی‌هایی است تا باگ‌ها و مشکلات آن را برطرف سازد و براساس جزئیاتی که اخیراً به اشتراک گذاشته است، به‌روزرسانی بعدی این بازی منجر به برطرف شدن یکی از مشکلات اساسی آن یعنی مشکل مربوط به هدف‌گیری می‌شود.

در ویدئویی که در سایت توییتر ارسال شده است سازنده بازی جزئیاتی را در مورد به‌روزرسانی آینده این بازی منتشر کرد. در حال حاضر زمانی که شما نقطه‌ای را مورد هدف قرار دهید، نسبت به نقطه‌ای که تیر به آن برخورد خواهد کرد با انحرافاتی مواجه خواهید بود گرچه اگر سلاح خود را حرکت دهید این مشکل برطرف خواهد شد. در به‌روزرسانی آینده این مشکل شده و در نتیجه زمانی که شما اقدام به هدف گیری در هر حالتی نمایید، تیر شما به همان نقطه اصابت خواهد کرد.

این به‌روزرسانی در تاریخ ۴ خرداد ماه منتشر خواهد شد و تغییراتی هم برروی بهبود عملکرد کلاینت خواهد داشت. بازی Battlegrounds عنوانی شبیه به Hunger Games است و از زمان عرضه توانسته است مخاطبن زیادی را برروی رایانه‌های شخصی جذب کند. این بازی تاکنون ۲ میلیون نسخه فروش داشته است و سازنده آن برنامه دارد تا این بازی را برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز منتشر کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: