Battle.Net

بلیزارد: سرویس Battle.Net محلی برای انتشار بازی‌‌های سایر استودیوها نیست

توسط فرشاد زمانی در ۲ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

روزی که شرکت اکتیویژن اعلام کرد نسخه رایانه‌های شخصی بازی Destiny 2 از طریق سرویس Battle.net شرکت بلیزارد منتشر خواهد شد علامت‌های سوال و تعجبی در مقابل چشمان همگان ایجاد شد! در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

عجیبی این موضوع بدین علت است که تا به امروز این سرویس تنها در انحصار بازی‌های شرکت بلیزارد قرار داشته است و هرگز پای بازی ناشر یا سازنده دیگری به آن نرسیده است اما چنین انتشاری می‌توان دلیل بر تغییر موضع بلیزارد نسبت به Battle.net باشد؟

پاسخ آری و خیر است! در بیانیه‌ای شرکت بلیزارد تکرار کرد که سرویس Battle.net تنها برای انتشار بازی‌های این شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت چراکه وجود کیفیت و استاندارد برای این شرکت اهمیت زیادی دارد اما همزمان آن‌ها اعلام کردند که امکان انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی‌های شرکت اکتیویژن نیز در آینده در این سرویس امکان‌پذیر است.

تمرکز ما برروی بازی‌هایی بجز عناوین نامربوط به شرکت بلیزارد تنها برروی بازی Destiny 2 معطوف است از سوی دیگر پتانسیل ارزیابی احتمال ایجاد فرصتی برای انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی‌های شرکت اکتیویژن در آینده نیز وجود دارد و ما هیچگونه برنامه کوتاه مدت یا بلند مدتی برای انتشار بازی‌های third-party در سرویس Battle.net نداریم.

این برای ما مهم است که کیفیت و استاندارد مورد انتظار ما حفظ شود چراکه عنوان مورد نظر در اختیار بازیکنانمان که بزرگترین سرمایه‌ای هستند که در تاریخ داشته‌ایم قرار می‌گیرد پس قصد نداریم تا یک‌مرتبه اجازه چنین کاری را بدهیم.

بازی Destiny 2 در اواخر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد اما تاریخ عرضه‌ای برای نسخه رایانه‌های شخصی آن اعلام نشده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: