بازی Dragon Age 4

بازی Dragon Age 4 از سوی نویسنده آن تایید شد

توسط فرشاد زمانی در ۲ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

گرچه تا به امروز همه ما در مورد عرضه بازی Dragon Age 4 مخصوصاً پس از موفقیت قابل توجه Dragon Age: Inquisition اطمینان داشتیم اما اکنون بصورت ضمنی مورد تایید قرار گرفته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در مصاحبه با یوروگیمر، خالق Fallen London و Sunless Sea یعنی آلکسیز کندی که به بایوور ملحق شد تا برروی پروژه جدیدی کار کند، تایید کرد که او برروی بازی Dragon Age 4 کار می‌کند.

تایید انجام شده را می‌توان یک نیم تایید پیرامون بازی جدید از مجموعه Dragon Age دانست. همچنین جزئیاتی در مورد داستان و مکان رویدادهای این بازی به اشتراک گذاشته شده است. براساس تایید نویسنده بازی، او تنها برروی بخشی از داستان آن کار می‌کند اما بخش ارجاع شده به او دارای المان‌های کاوشی است:

چیزی که من می‌توانم بگویم این است که من توجه بسیاری برروی خود مختاری در زمان نوشتن یک بخش دارم، بخشی که پیرامون روایات و داستان‌های قدیمی است. چیزی که در مورد بخش من وجود این است که اگر آن را مشاهده کنید، بدلیل شباهتی که به کارهای قبلی من دارد، منجر به سورپرایز شما نخواهد شد.

دوست ندارم در مورد درجه چیزی که نوشته‌ام مبالغه کنم. این چیزی شبیه به کاری است که پاتریک ویکس در مورد شخصیت‌های بازی Mass Effect صورت داده است؛ این چیز پر آب و تابی نیست اما وجه تمایز قابل توجهی دارد. در این بخش با داستان‌هایی مواجه خواهید بود که پیش از این در مجموعه بازی Dragon Age مشاهده نکرده‌اید.

بازی Dragon Age 4 هنوز بصورت رسمی تایید یا معرفی نشده است اما اگر در آینده چنین اتفاقی روی دهد، احتمالاً شاهد معرفی آن برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی خواهیم بود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی Dragon Age 4 از سوی نویسنده آن تایید شد”

  1. من پارسال فقط E3 رو زنده به خاطر معرفی شدن این بازی دیدم که متاسفانه معرفی نشد… ولی خوشبختانه الان داره میاد و من خیلی خوشحالم… امید وارم به خوبی ۳ باشه.. :pc:

    ۰ ۰