بازی The Elder Scrolls 6

بازی The Elder Scrolls 6 دارای حالت Survival خواهد بود؟

توسط فرشاد زمانی در ۱ خرداد ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

حالت survival بازی Fallout 4 را به خاطر می‌آورید؟ گرچه وجود این حالت کار خیلی سختی نیست و منجر به ایجاد ایده‌های خوبی در بازی‌های بتسدا خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

وجود چنین حالتی برروی خواب، گرسنگی، تشنگی و سایر جوانب شخصیت شما در بازی تاثیر گذار خواهد بود و می‌تواند برروی توانایی آن تاثیرات جالبی داشته باشند مخصوصاً زمانی که داستان بازی شما در دوران آخر الزمانی روی دهد.

سوالی که در اینجا برای ما پیش آمده است، امکان وجود حالت Survival در بازی The Elder Scrolls 6 است. وجود چنین حالتی می‌تواند منجر به بهبود خوب بازی شود. یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌ها در مجموعه بازی Elder Scrolls، قابلیت گشت و گذار و کاوش در محیط بازی، مسافرت و ساختن ماجراجویی مد نظر خود در این بازی است. یکی از قابلیت‌های حالت survival می‌تواند عدم وجود امکان سفرهای سریع باشد که احتمال می‌دهیم برروی عملکرد کلی بازی تاثیر خوبی داشته باشد.

یکی از بخش‌های اصلی بازی Skyrim، آشپزی و کیمیاگری بود که در حالت survival امکان تمرکز بیشتری برروی آن‌ها وجود خواهد داشت.

به نظر شما بازی The Elder Scroll 6 از حالت survival بهره خواهد برد؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی The Elder Scrolls 6 دارای حالت Survival خواهد بود؟”

  1. Dremora گفت:

    حالت survival در بازی fallout 4 معرفی نشد…بازی fallout: new Vegas بود که در آون بازی اسمش hardcore بود….تازه اصلا خبری از elder scrolls 6 نشده که به فرضیه بافی برسیم

    ۰ ۰