تعداد کاربران بازی Paladins بر روی کنسول‌ها اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

اخیراً، استودیو «های-رِز» (Hi-Rez Studios) که به‌عنوان سازنده‌ی بازی Paladins شناخته می‌شود، پستی در فروم رددیت منتشر کرد. این پست، شامل عملکرد این بازی در چند وقت اخیر و همچنین برنامه‌های این استودیو برای بازی نامبرده در چند ماه آینده می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Paladins، یک بازی رایگان، چند نفره، قهرمان محور و MOBA است که شباهت‌های بسیاری نیز به بازی Overwatch دارد. این بازی از تاریخ پانزدهم سپتامبر سال ۲۰۱۵ در استیم به حالت دسترسی زودهنگام در آمد و دو هفته‌ی قبل نیز به‌صورت بتای عمومی در دسترس کاربران کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار گرفت.

با توجه به اعلام استودیو های-رز، بازی Paladins تاکنون عملکرد بسیاری خوبی داشته است؛ به‌طوری که تعداد کاربران آن در حال حاضر به یازده میلیون نفر می‌رسد که دو میلیون نفر از آن‌ها کاربران کنسولی هستند که در دو هفته‌ی اخیر بازی را دریافت کرده‌اند. البته این آمار شامل کاربران چینی نمی‌شود. با این وجود، تعداد کاربران این بازی به‌سرعت در حال افزایش است. استودیو های-رز در این باره گفت:

موفقیت‌هایی که بازی تاکنون کسب کرده ما را قادر ساخت تا تیم توسعه‌ را بزرگ‌تر کنیم. در سال ۲۰۱۷ تیم توسعه‌ی بازی موفق به انتشار یک به‌روزرسانی در هر دو هفته، شش قهرمان جدید، دو نقشه‌ی جدید، مد و نقشه‌های آزمایشی و همچنین قابلیت‌هایی همانند گفتگوی صوتی شد که طرفداران آن [گفتگوی صوتی] را درخواست کرده بودند.

از برنامه‌های آینده‌ی این استودیو برای بازی Paladins نیز می‌توان به رفع باگ‌ها و انتشار قهرمانان و مد جدید اشاره کرد. برای مشاهده‌ی نقشه‌ی راه کامل این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: