Scalebound

رد شایعه‌ی احیای Scalebound

توسط ماهان تیرداد در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

کمی پیشتر طی یک خبر، شایعه‌ی احیای Scalebound عنوان نیمه کاره‌ی انحصاری مایکروسافت را خدمت شما مطرح کرده بودیم. این شایعات امروز رد شدند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این عنوان اکشن نقش آفرینی که مراحل توسعه‌ی آن بر عهده‌ی «پلاتینیوم گیمز» (Platinium Games) بوده است، یک عنوان انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت به حساب می‌آمد. طرفداران اکس باکس و ویندوز که در کل‌کل‌های خود بسیار به این بازی بالیده بودند و نمایش‌های آن همه‌ی آن‌ها را متحیر کرده بود، حسابی از کنسل شدن ادامه‌ی ساخت این بازی عصبانی شدند.

به تازگی شایعاتی پیرامون احیای این عنوان و ادامه‌ی ساخت آن منتشر شدند و از آن‌جا که این شایعات در بسیاری مواقع منبع معتبری ندارند، ما نیز آن را به عنوان یک شایعه، خدمت شما مطرح کردیم؛ نه یک خبر. البته این شایعه نیز دروغ از آب در آمد. به تازگی مسئولین مایکروسافت اعلام کردند که این بازی در هیچ یک از استودیوهای خود آن‌ها یا هر جای دیگری، در حال ادامه‌ی توسعه نیست. در نتیجه باز هم هواداران فقط می‌توانند Scalebound را در بین رویاهای ناتمامشان بیابند.

البته آن‌هایی که حس ششم قوی دارند می‌توانستند حدس بزنند که این شایعه، خیلی هم قابل اعتماد نیست. با نمایش‌های خوبی که این عنوان داشت، ما نیز باید مراتب تاسف خود از به ثمر ننشستن آن را به عرض شما برسانیم. همچنین باید بگوئیم که بیایید این حقیقت را بپذیریم که احتمال احیای Scalebound اندک است.

شاید مایکروسافت اقداماتی جهت حفظ امتیاز این عنوان انجام دهد اما این دلیل محکمی برای ساخت شایعاتی از این دست نیست. شایعات را بشنوید اما باور نکنید! در ادامه می‌توانید تکذیبیه‌ی صفحه‌ی ویندوز سنترال را مشاهده کنید:

گزارشات مبتنی بر احیای Scalebound را باور نکنید. دروغ است! متأسفیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: