تاریخ انتشار دومین بسته‌الحاقی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

امروز، شرکت «یوبی‌سافت» اعلام کرد دومین بسته گسترش‌دهنده بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands با نام «سقوط ارواح» (Fallen Ghosts) در تاریخ سه شنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۶ منتشر می‌شود. اگر از دارندگان سیزن‌پس این بازی هستید، می‌توانید آن را بزودی در اکانت خود دریافت کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا بر گفته یوبی‌سافت، «سقوط ارواح» ادامه مستقیمی از داستان اصلی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands است که در ادامه نگاهی به جزئیات آن خواهیم انداخت:

بدنبال سقوط کارتل سانتا بلانکا، نیروی نظامی Unidad قصد دارد تا کنترل را بدست بگیرد که باعث ورود جنگ داخلی در کشور بولیوی می‌شود. در همین مسیر، افراد از گروه‌های مختلفی هم‌چون اعضای سابق کارتل، مزدوران و جنایت‌کاران برای گرفتن قدرت در سراسر جنوب آمریکا قصد ورود به بولیوی را دارند. تمام این درگیری‌ها هم گرفتن قدرت دوباره سانتا بلانکا برای خودشان است.

با توجه به همین، نیروی «ارواح» وارد ماموریت نهایی می‌شود، شهروندان باقی مانده آمریکایی را از کشور خارج کنید. اما این همه ماجرا نیست، هنگامی که با هلیکوپتر خود درحال حرکت هستید، با دلیل برخورد گلوله و منحرف شدن از مسیر سر از جنگلی در می‌آورید که هیچ‌گونه پشتیبانی و حمایتی هم نخواهید داشت و شکارچیان، اکنون هدفشان شکار شما است.

این بسته‌الحاقی، ۱۵ ماموریت را در بخش داستانی ارائه می‌کند و بازی‌کنان را به سه منطقه مختلف برای مبارزه با رئیس‌های بازی می‌برد. مناطق موردنظر عبارتند شامل جنگل و مرداب‌ها می‌شود، علاوه بر این سیستم آب و هوا و تاثیرات آن بیشتر شده و درست مانند نسخه اصلی، در این بسته هم ۴ بازی‌کن می‌توانن به‌صورت ۴ نفره (کو-آپ) به بازی بپردازید.

قابل ذکر است، شروع بخش کمپین، بازی‌کنان با سطح ۳۰ و تمام مهارت‌هایی که در نسخه اصلی داشتید شروع به بازی می‌کنند. بیشترین سطحی که می‌تواند به آن برسید، ۳۵ است. هم‌چنین ۹ شاخه از مهارت‌ها باز می‌شود (از جمله مهارت‌های فیزیکی) و شش سلاح جدید، چهار نوع سیستم فعالیت جدید که برای هر کدام پاداش جداگانه وجود دارد.

همان‌طور که در بالا ذکر شد، عنوان «سقوط ارواح» برای دارندگان سیزن‌پس در تاریخ سه شنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۶ دسترس است، علاوه بر این در‌صورت خریدن این بسته در تاریخ سه شنبه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ به‌صورت جداگانه باید ۱۵ دلار پرداخت کنید. در پایان لازم به ذکر است، بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands برای پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی با قیمت کامل ۶۰ دلار هم‌اکنون در دسترس است.

در ادامه تصاویر منتشر شده از این بسته را می‌توانید مشاهده ‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: