0 نظر

نسخه‌ی پی‌سی بازی Destiny 2 از طریق Battle.net منتشر می‌شود

توسط در1 سال پیش
 

این‌طور که به نظر می‌رسد، علاقه‌مندان به تجربه‌ی بازی Destiny 2 بر روی رایانه‌های شخصی به برنامه‌ی Battle.net نیاز خواهند داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، شرکت اکتیویژن-بلیزارد اعلام کرد که برای انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Destiny 2 از سرویس Battle.net استفاده خواهد کرد. با وجود سرویس استیم که از کاربران بسیاری برخوردار است، چنین تصمیم گیری کاملاً منطقی به‌نظر می‌رسد، زیرا این تصمیم، پشتیبانی از بازی نامبرده که عنوان مبتنی بر محتویات آنلاین است را برای آن‌ها ساده‌تر می‌سازد.

در کنار دسترسی به بازی از طریق Battle.net، کاربران می‌توانند از قابلیت‌های مختلف آن همچون گفتگو، مشاهده‌ی دوستان آنلاین و استریم گیم‌پلی بازی به فیسبوک و … استفاده کنند. در کنار این موارد، کاربران می‌توانند از طریق قابلیت Blizzard Balance به خرید این بازی اقدام کنند.

در کنار اعلام این خبر، جزئیات دیگری نیز از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی منتشر شد. با توجه به این جزئیات، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی از وضوح تصویر ۴K، نریخ فریم نامحدود، قابلیت شخصی سازی دکمه‌های کیبورد، گفتگوی متنی، میدان دید قابل تنظیم و مانتیورهای ۲۱:۹ پشتیبانی خواهد کرد.

در پایان لازم به ذکر است که شرکت اکتیویژن بازی Destiny 2 را در تاریخ هشتم سپتامبر (هفدهم شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد کرد.

مطلب مشابه ◄  لوت‌ باکس‌ها در نسخه بعدی بازی Battlefield تنها حاوی لوازم تزئینی خواهند بود
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر