3 نظر

تماشا کنید: نسخه‌ی جدید Life Is Strange به‌طور رسمی معرفی شد

توسط در11 ماه پیش
 

امروز، استودیو «دونت‌ناد» (Dontnod) به‌طور رسمی اعلام کرد که نسخه‌ی جدید Life Is Strange هم اکنون در حال توسعه است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ویدئویی که اخیراً توسط دونت‌ناد منتشر شد، سه عضو این استودیو، یعنی آقای «میشل کُخ»، «رائول باربت» و «لوک باگادوست» از تمامی افرادی که در ساخت بازی Life Is Strange با آن‌ها همکاری داشته، تشکر کرده و سپس اعلام کردند که نسخه‌ی جدید این بازی هم اکنون در دست ساخت قرار دارد. آن‌ها همچنین اعلام کردند که بیش از سه میلیون نفر نسخه‌ی اول این بازی را خریداری کردند. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

این سه جزئیات دیگری از قسمت جدید این بازی به اشتراک نگذاشته و مشخص نیست که آیا همانند نسخه‌ی اول، بازی به‌صورت اپیزودیک منتشر می‌شود یا خیر. البته پس از انتشار این ویدئو، با انتشار پستی در وبلاگ بازی اعلام کردند که نسخه‌ی جدید بازی Life Is Strange در رویداد E3 2017 حاضر نخواهد بود:

نمی‌توانیم تا زمان مورد نظر برای انتشار جزئیات جدید صبر کنیم اما در حال حاضر به‌شدت مشغول کار بر روی بازی هستیم تا مطمئن شویم بهترین عنوانی است که می‌سازیم. از شما به‌خاطر شکیبایی‌تان تشکر کرده و درخواست می‌کنیم تا مدت زمان بیشتری صبر کنید.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Life Is Strange هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، اکس‌باکس ۳۶۰، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

مطلب مشابه ◄  THQ Nordic صاحب شرکت Koch Media و زیر مجموعه‌های آن شد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر