0 نظر

چرا بلیزارد گرافیک نول بازی Overwatch را لغو کرد؟

توسط در11 ماه پیش
 

در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ شرکت بلیزارد اعلام کرد که گرافیک نول بازی Overwatch را لغو کرده است اما علت این تصمیم چه بود؟ اکنون این شرکت دلایل خود را شرح داده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

جف کاپلان به عنوان کارگردان بازی در صحبت با پولیگان اعلام کرد:

لغو کردن این محتوا تصمیم بسیار سختی بود.

گرافیک نول محتوایی نبود که شرکت بلیزارد آن را از یک کتاب دیجیتالی برداشته باشد. از دلایل این شرکت برای لغو ساخت این محتوا، ترس از محدود کردن بازیکنان به تجربه چیزی بود که آن‌ها قصد ارائه آن را نداشته‌اند. کاپلان ادامه داد:

کارهای هنری این محتوا بسیار زیبا بود و نمایش‌نامه آن نیز دارای محتوای  فوق العاده‌ای بود. از دلایل ما برای لغو ساخت این محتوا، ویژه بودن آن و احتمال ورود به مسیری بود که جهت ادامه آن با محدودیت‌هایی مواجه می‌شدیم. داستان این محتوا واقعاً خاص بود. در آن زمان ما به دنیای فوق العاده باز Overwatch نگاه کردیم و سپس به بازیکنان و داستان‌های آن‌ها گوش دادیم و این دلیلی برای تصور Omnic در First Strike بود. در آن زمان به خود گفتیم اگر وارد این مسیر شویم و به پایان آن برسیم با درهای بسته‌ای مواجه خواهیم بود.

در ارتباط با بحث جادوی بازی Overwatch کاپلان توضیح داد که شرکت بلیزارد همه چیز را در مورد داستان توضیح نداده است:

موضوعات بیشماری در مورد بازی Overwatch در حال حاضر در دست کار است و به عقیده من داستان‌های بسیاری در ارتباط با آن در سر بازیکنان وجود دارد.

مایکل چو به عنوان نویسنده پروژه لغو شده اعلام کرد:

ما در نهایت تصمیم گرفتیم تا مسیر دیگری را برای داستان در نظر بگیریم. ایده اصلی پیرامون گرافیک نول به روزهای آغازین ساخت بازی بر می‌گشت. زمانی که تصورات این محتوا در ذهن ما شکل گرفت، کارهای بیشماری در زمینه ساخت جهان بازی و داستان آن انجام شده بود. در حالیکه هسته اصلی بازی محفوظ باقی می‌ماند ما تصمیم به تغییر و توسعه رویدادهای آن گرفتیم.

براساس زمان‌بندی شرکت بلیزارد، در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ بایستی شاهد انتشار محتوای لغو شده می‌‌بودیم که به عنوان یک داستان جدید در بازی Overwatch توصیف شده بود و براساس توضیحات، شامل ۱۰۰ صفحه کار هنری بوده است که به شرح داستان بازی می‌پرداخته است و قرار بود که توسط میکی نیلسون و با طراحی لیودو لیولابی آماده‌سازی شود.

مطلب مشابه ◄  حالت جدیدی برای بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds منتشر شد

در اخبار مرتبط با بازی Overwatch، اخیراً شرکت بلیزارد رویداد سالگرد این بازی را تایید کرده است که همزمان با انتشار نسخه Game of the Year این بازی همراه خواهد بود.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر