0 نظر

بازی Destiny 2 شامل چهار جهان خواهد شد

توسط در11 ماه پیش
 

در لایو استریمی که اخیراً برای بازی Destiny 2 برگزارشد، استودیو بانجی که وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی این بازی را برعهده دارد، جزئیات تازه‌ای از جهان‌های موجود در بازی به اشتراک گذاشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نخستین جهان European Dead Zone خواهد بود که استودیو بانجی از آن به عنوان بزرگترین منطقه‌ای که خلق کرده، یاد کرده است. دومین جهان Titan نام دارد که قمر سیاره‌ی زحل است. این سیاره در گذشته آرمان شهر انسان‌ها بوده است اما اکنون در حال تبدیل شدن به اقیانوسی از متان است.

سومین جهان Nessus نام دارد که به‌طور کامل در تصرف وکس‌ها قرار دارد. استودیو بانجی نیز در توضیحات خود از این جهان، به عنوان جهانی ماشینی یاد کرده و در ادامه افزود که تکنولوژی‌های وکس‌ها در سراسر این جهان یافت می‌شوند. در پایان لیست نیز IO قرار دارد که قمر سولفوریک سیاره مشتری است. پیرامون این جهان گفته می‌شود که The Traveler آخرین بار در آنجا دیده شده است و در حال حاضر نیز افسانه‌های بسیاری درباره‌ی این سیاره وجود دارد.

متاسفانه استودیو بانجی جزئیات دیگری منتشر نکرده و مشخص نیست که آیا تعداد جهان‌های بازی همین چهار عدد خواهد یا خیر. در پایان لازم به ذکر است که بازی Destiny 2 در تاریخ هشتم سپتامبر (هفدهم شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  جدول فروش هفتگی بریتانیا | Call of Duty WWII به یک قدمی رکورد مجموعه رسید
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر