0 نظر

جدیدترین بسته الحاقی بازی Call Of Duty: Infinite Warfare هم اکنون برروی کلیه پلتفرم‌ها در دسترس است

توسط در1 سال پیش
 

بسته توسعه دهنده بازی Call of Duty: Infinite Warfare دومین محتوای این عنوان است که ابتدا بدلیل قرارداد انحصار زمانی شرکت سونی و اکتیویژن برای پلی‌استیشن ۴ و اکنون برای هر دو پلتفرم باقی مانده اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بسته Continuum چهار نقشه Turista ،Scrap ،Archive و Excess و همچنین نقشه زامبی Shaolin Shuffle را به بازی اضافه خواهد کرد که داستان آن در دهه ۷۰ شهر نیویورک روی می‌دهد و در آن شاهد حضور پم گریر پل روبنز، سث گرین، جی فروح و ساشیر زاماتا هستیم.

نقشه Excess نیز یکی از نقشه‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2  بود که اکنون به بازی Call Of Duty: Infinite Warfare اضافه شده است. بسته الحاقی Continuum جزو DLC pass پنجاه دلاری بازی Infinite Warfare است یا امکان خرید آن به تنهایی به قیمت ۱۵ دلار وجود دارد. دو بسته توسعه دهنده دیگر نیز برای این بازی منتشر خواهند شد که جزو DLC pass آن می‌شوند.

بازی Infinite Warfare اولین عنوان از سری Call of Duty نیست که اخیراً بسته الحاقی را دریافت کرده است، پیش از این بازی، عنوان Call of Duty: Black Ops III نیز یک بسته توسعه دهنده به نام Zombies Chronicles برروی پلی‌استیشن ۴ دریافت کرده است که شامل ۸ نقشه بازسازی شده برای بخش زامبی است.

بازی Call of Duty امسال تحت نام Call of Duty: WWII در تاریخ ۱۲ آبان منتشر خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  بازی GTA Online میزبان یک حالت بتل رویال مانند است
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر