0 نظر

بازی رایگان و پیشنهاد آخر هفته جدید استیم اعلام شد

توسط در11 ماه پیش
 

بازی Guild of Dungeoneering را به رایگان و فرانچایز Call of Duty را با پنجاه درصد تخفیف در این پایان هفته اجرا کنید. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شرکت ولو اعلام کرد که کاربران استیم قادر خواهند بود تا در پایان این هفته بازی Guild of Dungeoneering در سبک نقش آفرینی با المان بازی‌های کارتی را به رایگان اجرا نمایند.

بازی Guild of Dungeoneering همچنین یک حالت جدید به نام Trophy Trial دریافت خواهد کرد که بصورت «همه‌چیز یا هیچ‌چیز» توصیف شده است. این حالت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا پس از شکست دشوار و موفقیت‌آمیز رئیس مرحله اقدام به انتخاب dungeoneer نمایند.

هر زمان که یک dungeoneer بتواند رئیسی را شکست دهد، شما یک تروفی دریافت خواهید کرد و اینجا است که بازی کمی سخت‌تر خواهد شد. در این زمان شما بایستی تصمیم بگیرید که بوسیله تروفی بدست آمده با رئیس جدیدی روبرو شوید یا با همین تروفی به خانه خود بازگردید. اگر شما شانس خود را امتحان کنید و در سیاه‌چال بعدی بمیرید شما هیچ امتیازی را بدست نخواهید آورد اما اگر بتوانید از سیاه‌چال بعدی نیز جان سالم بدر ببرید، در نتیجه اسم شما وارد لیدر برد درخشانی از اسامی برترین‌های این بخش خواهد شد.

بازیکنان قادر خواهند بود تا بازی Guild of Dungeoneering را تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه اجرا کنند و در صورتیکه پس از آن تصمیم به خرید بازی گرفتند،امکان دریافت آن به قیمت ۶ دلار تا روز بعد از پایان مدت زمان اجرای رایگان بازی امکان‌پذیر خواهد بود. این بازی در زمان عرضه با بازخوردهای مثبتی در استیم مواجه شده بود.

مطلب مشابه ◄  مجموعه سه‌گانه بازی Holy Potatoes! برای پلی‌استیشن 4 و سوئیچ معرفی شد

استیم همچنین تعدادی از بازی‌های پرمخاطب را با تخفیف ویژه‌ای تا روز دوشنبه در دسترس قرار داده است. در این تخفیف ویژه شاهد حضور بازی‌های Dragon Ball Xenoverse 2 به قیمت ۲۵ دلار و فرانچایز Call of Duty به قیمت ۵۰ دلار هستیم که شامل بازی‌های Black Ops III و Infinite Warfare می‌شود که به قیمت ۳۰ دلار در دسترس خواهند بود. بازی The Wolf Among Us  استودیوی تل‌تیل گیمز نیز به قیمت ۶.۲۴ دلار به مدت محدودی در دسترس قرار گرفته است. برای مشاهده لیست کامل بازی‌ها به سایت استیم مراجعه کنید.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر